Taylor Swift przeżyła prawdziwe piekło. Gwiazda publicznie rozliczyła się ze swoim eks – Jakem Gyllenhaalem

Taylor Swift

Taylor Swift

Taylor Swift i Jake Gyllenhaal tworzyli związek. Para zakończyła relację, a artystka napisała o tym piosenkę. Dziś pojawiła się wydłużona wersja utworu, w którym pojawiły się nowe szczegóły.

Taylor Swift to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Jej teledyski do hitów takich jak Shake It Off, Bad Blood czy Blank Space mają łącznie 7,5 miliarda wyświetleń. Wokalistka, za swoje osiągnięcia na przestrzeni lat, otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Ma na swoim koncie aż 11 najbardziej prestiżowych nagród muzycznych Grammy.

Do momentu wystąpienia pandemii koronawirusa artystka praktycznie nie schodziła ze sceny. Wciąż koncertowała, nagrywała kolejne płyty i spotykała się z publicznością. Niestety w momencie ogłoszenia stanu zagrożenia COVID-19 wszystkie jej aktywności musiały zostać zawieszone. Czas zamknięcia wokalistka wykorzystała, żeby nagrać nową płytę.

Taylor Swift nie ma szczęścia w miłości

Swift przydarzyła się przykra sytuacja. W 2019 roku sprzedano wbrew jej woli prawa do swoich albumów i singli. Gwiazda na nowo zaczęła nagrywać każdą płytę i dorzucać bonusy do listy piosenek. Dziś swoją premierę ma odświeżona wersja krążka z 2012 roku pt. Red. Jeden z utworów zwrócił szczególną uwagę słuchaczy.

Artystka pod koniec 2010 roku zaczęła spotykać się z aktorem Jakem Gyllenhaalem. Ich związek nie trwał zbyt długo. Według znajomych mężczyzny – nie mógł on znieść medialnego szumu wokół ich związku:

Jake to zaczął i zakończył. Nie podobał mu się ten cały medialny szum. Jake ceni sobie prywatność, a przy Taylor był jej kompletnie pozbawiony. Poza tym po jakimś czasie odczuwał różnicę wieku.

Piosenkarka jest młodsza od aktora o 9 lat. Kiedy się spotykali, ona miała 20, a on 29. Po ich rozstaniu Taylor napisała piosenkę pt. All Too Well. Już wtedy spekulowano, że może chodzić o jej rozstanie z Gyllenhaalem. Na odświeżonej wersji albumu, utwór ten został wydłużony do 10 minut. Gwiazda dodała jeszcze jedną zwrotkę, gdzie śpiewa o piekle, które spotkało ją po rozstaniu:

Mówią, że wszystko dobre, co się dobrze kończy, ale ja jestem w nowym piekle

Za każdym razem, gdy pojawiasz się w mojej głowie

Powiedziałeś, że gdybyśmy byli bliżej w wieku może byłoby dobrze

I to sprawiło, że chcę umrzeć

Swift i Gyllenhaal rozstali się przez różnicę wieku?

W dalszej części Taylor zdradza, że została zapytana przez pewną aktorkę o to, co się z nią stało. Wyjawiła, że jej zerwanie jest tym, co się z nią stało. Ostatnie wersy ponownie nawiązują do różnicy wieku:

I nigdy nie byłam dobra w opowiadaniu dowcipów, ale puenta jest taka

Będę się starzeć, ale twoje kochanki pozostaną w moim wieku

Gyllenhaal jest w związku z Jeanne Cadieu, która jest od niego młodsza o 15 lat. Czyżby piosenkarka nawiązała do obecnej miłości aktora?


Taylor Swift nowy album

Taylor Swift nowy album

Taylor Swift

Taylor Swift

Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal

Komentarze

 • Gość Lalka pisze:

  Niech oboje korzystają z życia a nie zobowiązania,a tak nawiasem mówiąc myślałam że Jacki jest gejem…..(?)

 • Gość pisze:

  Nawet nie umiecie odmienic jego imienia poprawnie….

 • Gość pisze:

  „Publicznie się rozliczyła ze swoim ex”… Też mi nowość. Ona wszystko musi wywlec na światło dzienne, szczególnie swoje związki i jakże „bolesne” rozstania. Biedna i wiecznie pokrzywdzona Taylor

 • Gość pisze:

  Po co wracać do spraw sprzed tyłu lat? Było minęło, oboje już pewnie pogodzili się z tym, tym bardziej zostawiona Taylor. I oczywiście rozumiem obie strony (Jake’a dlaczego zerwał i Taylor po rozstaniu), ale po tym poszli w swoje strony i teraz po tylu latach chyba prowadzą „szczęśliwe” życie

  • Mag pisze:

   Taylor po prostu nagrywa wszystkie piosenki od nowa, bo nie ma praw do nagrań z 7 płyt, tak ją wytwórnia wykiwała, że nie może ich używać, mimo że jest autorem tekstów i muzyki to nie ma prawa do samego nagrania studyjnego.
   Dorzuca też odrzucone piosenki przez wytwórnię, które chciała nagrać, a nie chcieli się wówczas zgodzić na 10 minutową piosenkę. 🙂 Fani bardzo lubią piosenkę All to well dlatego zrealizowała 10 minut ze względu na fanów 🙂

   Co do ich relacji myślę, że Taylor była wtedy zbyt młoda 20-21, żeby dostrzec, że to nie miłość, a zabawa. Jake do dziś się nie ustatkował, taki z niego bawidamek.

 • Gość pisze:

  Niech gada co chce. Jake Gyllenhaal to wspaniały aktor, bardzo go lubię i widać, że nie pasowali do siebie.

 • Anonim pisze:

  Może i tak było ale nie rozumiem tego całego hejtu na Jake’a, jakby to nie tylko jego wina. Chyba lepiej być w normalnym związku niż nieszczerym. Dziwi mnie też to, że po dziesięciu latach nagle wszyscy sobie o tym przypominają, ale to tylko takie moje spostrzeżenia.

 • Gość pisze:

  Może i tak było ale nie rozumiem tego hejtu na Jake’a, jakbyo nie tylko jego wina. Chyba lepiej być w prawdziwym związku niż w toksycznym. Nie rozumiem też tego, że po dziesięciu latach nagle wszyscy sobie o tym przypominają, ale to tylko moje spostrzeżenia.

 • Gość pisze:

  Taki live jak mawia zmarnowane lata nie gustuje w nastolatkach chyba źe tyle mam do córki syna tez studenty dresy damy i inne wynalaźki nie przyjezdzają pod liceum wiadomo dlaczego a ci co wsiadają do bmw malucha hulajnogi koło ch..ja mi wiszą ale takie to dzisiejsze miłości i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×