Konflikt Taylor Swift i Kanye Westa znowu nabrał mocy. Tym razem rapera wsparła żona. Kim Kardashian zarzuca Taylor kłamstwo

kim kardashian taylor swift kanye west

kim kardashian taylor swift kanye west

Kim Kardashian wytknęła kłamstwo Taylor Swift

Za Oceanem bohaterką numer jeden medialnych doniesień stała się Taylor Swift. Nie tylko dlatego, że od paru tygodni kwitnie jej romans z brytyjskim aktorem Tomem Hiddlestonem. Nie tylko dlatego, że wychodzą na jaw kolejne fakty w sprawie rozstania z jej poprzednim chłopakiem Calvinem Harrisem (zobacz więcej). Ale również za sprawą konfliktu Taylor Swift z Kanye Westem, który odżył na nowo.

Przypomnijmy: tych dwoje nie darzy się sympatią co najmniej od 2009 roku i rozdania MTV Video Music Awards. Kiedy Taylor Swift odbierała nagrodę za najlepsze kobiece wideo, Kanye West zdyskredytował tę wygraną, zwracając się ze sceny do jej kontrkandydatki, Beyonce.

Hej, Taylor – przerwał przemowę Taylor Swift – bardzo się cieszę, zaraz pozwolę ci dokończyć, ale to Beyonce ma jeden z najlepszych teledysków wszech czasów.

O co im poszło ostatnio? O telefoniczną rozmowę Taylor i rapera, a także pozwolenie, jakiego wokalistka miała udzielić muzykowi na użycie w utworze „Famous” jej imienia i wersu:

Wciąż uważam, że ja i Taylor powinniśmy się ze sobą przespać, przecież uczyniłem tę sukę sławną.

Taylor Swift zapewniała, że taka rozmowa nie nastąpiła. Wobec tego z odsieczą Westowi przybyła jego żona Kim Kardashian. Wytknęła 27-letniej gwieździe popu kłamstwo, publikując na Snapchacie nagranie będące zapisem wspomnianej rozmowy.

Z całej tej dziwnej historii Taylor Swift próbuje się tłumaczyć na Instagramie. Przyznaje, że czuje się osaczona i niesprawiedliwie w nią wmanewrowana.

Gdzie jest wideo, w którym Kanye West mówi mi, że nazwie mnie w swojej piosence „suką”? Ono nie istnieje, ponieważ to się nie zdarzyło – twierdzi Taylor Swift. – Nie można kontrolować czyjejś emocjonalnej reakcji na nazwanie „tą suką”. Chciałam polubić ten utwór. Chciałam wierzyć Kanye, kiedy mówił, że go pokocham. Chciałam być jego przyjaciółką. Obiecał, że puści mi tę piosenkę, ale nigdy tego nie zrobił. W naszej rozmowie telefonicznej chciałam wesprzeć Kanye, ale nie mogłam zaakceptować piosenki, której nie słyszałam. W tej sytuacji nazywanie mnie kłamcą oczernia mnie. Chciałabym wreszcie przestać być częścią tej historii, która rozpoczęła się w 2009 roku – wspomina początki konfliktu.

Komu wierzycie bardziej?

Zobacz także: Tom Hiddleston przerwał milczenie w sprawie Taylor Swift

Kim Kardashian ujawnia nagranie rozmowy Kanye Westa z Taylor Swift:

Taylor Swift (fot. ONS)

Taylor Swift (fot. ONS)

Kanye West i Kim Kardashian przechodzą kryzys?

W konflikcie z Taylor Swift Kim Kardashian stanęła w obronie męża Kanye Westa


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×