Tatuśkowie: Kto śpiewa piosenkę z serialu Polsatu?

Nowa muzyczna gwiazda wykonała piosenkę do serialu Polsatu

Nowa muzyczna gwiazda wykonała piosenkę do serialu Polsatu

Polsat wyprodukował nowy zabawny serial, w którym zagrała plejada aktorów. Piosenkę do serialu wykonała wschodząca gwiazda estrady. O kim mowa?

Telewizja Polsat dba o to, aby widzowie jesienią się nie nudzili. Na ekrany weszła właśnie nowa produkcja, która ponoć potrafi rozbawić najbardziej posępnego widza. Uwagę oglądających już na wstępie zwróciła piosenka otwierająca serial. Utwór idealnie opisuje treść miłość mężczyzny do kobiety oraz opowiada o wielkim poświęceniu się dla ukochanej osoby. Widzowie zaczęli dochodzić, kto wykonuje tę piosenkę.

O czym jest serial Tatuśkowie?

Serial Tatuśkowie opowiada o zabawnych losach czterech ojców: przystojnym Aleksie, wybuchowym Władku, zapracowanym Czarku i nieśmiałym romantyku Tomaszu. Bohaterów różni wiele rzeczy – charakter, wykonywana praca i podejście do życia. Wiąże ich doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest tatą! Nasi tatuśkowie nie są jeszcze świadomi jaki rollercoaster czeka ich za sprawą żon i dzieciaków.

W rolach tatuśków występują: Marcin Rogacewicz, Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski oraz Philippe Tołkiński. Premiera serialu Tatuśkowie odbyła się 11 października o godzinie 20:00 na antenie Super Polsatu.

Ważnym elementem każdej produkcji jest oprawa muzyczna. Wielokrotnie to ona przyczyniła się do sukcesu i oglądalności serialu. Wiele wskazuje na to, że w tym przypadku mamy do czynienia z kolejnym hitem muzycznym. Piosenka bardzo spodobało się widzom, ponieważ idealnie oddaje treść serialu. Jej wykonawcą jest wschodząca gwiazda estrady – Paweł Tur. Twórcami piosenki pt. Dla CiebieHanna Hołek, Lumali, Liko, Marcin Kindla. Przypomnijmy, że ten ostatni jest partnerem Haliny Mlynkovej.

Kim jest Paweł Tur?

Paweł Tur jest znanym wokalistą i gitarzystą. Po ukończeniu szkoły muzycznej w Bystrzycy Kłodzkiej założył swój pierwszy zespół Centrala 57, z którym nagrał 9 płyt i koncertował po całej Polsce. Współpracował z Tymonem Tymańskim, Leszkiem Cichońskim, a nawet z Gienkiem Loską.

14 września 2020 roku muzyk miał wielką premierę pierwszego wydanego singla Wilk. Na premierze nie zabrakło gwiazd takich jak Joanna Opozda, Antoni Królikowski, Fit Lovers, bracia Collins, Rafał Grabias. Następnie wypuścił na światło dzienne swoje kolejne kawałki. Wystąpił też na gali Miss Polski i Mister Polski i stale koncertuje.

Kilka dni temu Paweł pochwalił się nowym singlem:

Zachęcamy do odsłuchania i śledzenia kariery młodego wokalisty.


Paweł Tur

Paweł Tur

Paweł Tur

Paweł Tur

Paweł Tur

Paweł Tur

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×