Tatiana Okupnik padła ofiarą oszustów. Na pomoc ruszyła policja. W grę wchodzą duże pieniądze

Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik padła ofiarą oszustów, o czym poinformowała na Facebooku. Doszło do tego, że musiała interweniować policja. 

Tatiana Okupnik prywatnie jest mamą dwojga dzieci. Gwiazda bardzo długo nie wypowiadała się na temat macierzyństwa. W kwietniu postanowiła jednak przerwać milczenie i od tego momentu co jakiś czas publikuje nowe nagrania wideo, w których mówi, że porody i ciąże nie zawsze przebiegają książkowo. Ma nadzieję, że jej opowieść zainspiruje młode matki do przerwania milczenia i jeśli będzie taka potrzeba, do skorzystania z pomocy specjalisty.

Tatiana Okupnik padła ofiarą oszustów. Co się stało?

Tatiana stara się być w stałym kontakcie z fanami. Niedawno zwróciła internautom uwagę na oszustów, którzy się pod nią podszywają. Gwiazda dodała długi post na Facebooku, w którym poinformowała o przykrej sytuacji, której padła ofiarą. Okupnik napisała, że ktoś się pod nią podszywa. Oszust wysyła wiadomości, w których pod przykrywką akcji charytatywnej wyłudza dane do karty kredytowej:

Ktoś podszywa się pode mnie wysyłając do Was na FB rzekomo z mojego konta wiadomości, w których dziękuje się wam za udostępnianie moich postów dotyczących chorych Kajtusia i Maciusia. Jesteście informowani, że w zamian za to możecie wygrać pieniądze że wystarczy kliknąć w podany link. Link przekierowuje do strony, gdzie proszeni jesteście o podanie danych m.in danych do karty!!!

Gwiazda dodała, że nie ma z tą sprawą nic wspólnego. O całej sytuacji poinformowała też organy ścigania:

ABSOLUTNIE NIE PODAWAJCIE żadnych swoich danych! Ja nie organizuję żadnego konkursu! To oszuści, którzy próbują Was okraść! Sprawę zgłosiłam na Policję i FB. Jeśli dostaliście taką wiadomość – proszę reagujcie zgłaszając to do FB!

Dodała też, że nie mieści jej się to w głowie, że istnieją osoby, które potrafią żerować na ludzkiej krzywdzie:

Obrzydlistwo oszustów, którzy żerują na tragedii Kajtusia i Maciusia, ich rodzin i na Waszej empatii jest ogromne, dlatego proszę o pomoc w zgłaszaniu na Facebooku. Proszę Was reagujmy!

Sposób, w jaki naciągacze chcą wyłudzić pieniądze, oburzył internautów. Część z nich w komentarzach pod postem podziękowała artystce za to, że zwróciła uwagę na problem i zareagowała w profesjonalny sposób.


Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik wzięła udział w wyborach prezydenckich

Tatiana Okupnik wzięła udział w wyborach prezydenckich

Tatiana Okupnik w hot16challenge2. O czym rapuje?

Tatiana Okupnik w hot16challenge2. O czym rapuje?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×