Tatiana Okupnik łamie tabu i apeluje do kobiet: „Niech żyją c**ki”. Gwiazda rozkręca nowy projekt

Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik

Dla Tatiany Okupnik nie ma tematów tabu. Artystka apeluje: "Niech żyją c**ki" i rozpoczyna nowy cykl na YouTubie. Co zdradziła?

Tatiana Okupnik, po odejściu z Blue Cafe i próbie zrobienia kariery solowej, w 2013 roku wyszła za mąż z Michała Micielskiego, menedżera i przyjaciela Marcina Gortata. Dziś jest matką: 4-letniej Matyldy oraz 2-letniego Tymona.

W ostatnich miesiącach Tatiana przyznała się, że z powodu ciąży przeszła przez piekło. Przez kilka lat nie mogła spokojnie załatwiać swoich potrzeb fizjologicznych. Swoimi doświadczeniami postanowiła podzielić się ze światem. Teraz chce pomóc innym kobietom, mówiąc o tematach, które zwykle uznawane są za tabu.

Piosenkarka najpierw opowiadała o swoich osobistych dramatycznych historiach z wyróżnianiem, a ostatnio postanowiła, że będzie prezentowała także wywiady z kobietami, które przeżywały rozmaite dramaty zdrowotne po urodzeniu dziecka. W pierwszym wywiadzie jej rozmówczyni opowiadała o kłopotach związanych z popuszczaniem moczu.

Z popuszczaniem moczu po porodach jest tak jak z hemoroidami. Wiele osób w towarzystwie żartuje z tego tematu, ale nikt z autopsji tego nie zna. Jednocześnie w telewizji śmigają reklamówki czy to preparatów na hemoroidy, czy wkładek dla kobiet popuszczających mocz. Popyt jest, a odbiorcy nie wiadomo gdzie są… Schowani? – pyta Tatiana w swoim filmiku.

Dziś artystka zapowiedziała ciąg dalszy trudnych tematów.

Nie wstydźmy się. Jest wiele kobiet, które mają podobne problemy. My konotowaliśmy je ze wstydem, ale przecież to są tematy ludzkie. Te problemy były od zawsze i pewnie będą bo taka jest nasza konstrukcja. Tak matka natura to stworzyła. Jeśli mówimy już o samym porodzie to jest przepychane lalki przez dziurkę od klucza, w związku z tym jakieś następstwa tego procesu mogą być. – mówi z najnowszym filmiku.

Tatiana Okupnik: „Niech żyją c**ki i odbytnice po przejściach”

Tatiana w wywiadzie ze swoją rozmówczynią Malwiną użyła słowa „c**ka”, za co odruchowo przeprosiła. Dziś dotarło do niej, że nie powinna za to przepraszać.

Niepotrzebnie przeprosiłam za użycie słowa c**ka. Czasem mamy opór z użyciem tego słowa, a przecież c**ka to c**ka. I te wszystkie c**ki po przejściach powinny być zaopiekowanie.

Była wokalistka Blue Cafe namawia kobiety, by zadbały o siebie po ciąży. Ona już wie, że po urodzeniu dziecka ciało się zmienia, a nawet – jak sama określiła – psuje, a lekarze niestety to bagatelizują. Dlatego artystka przestrzega, że jeśli kobieta nie może oddać stolca lub popuszcza mocz, a lekarz nie widzi w tym problemu, to natychmiast trzeba zmienić lekarza. Aby wesprzeć młode mamy, już od jutra Tatiana będzie rozmawiała na YT ze specjalistami zajmującymi się ciążami i porodami.

Te rozmowy mają na celu poruszenie tematów tabu oraz podpowiedzenie Wam na co trzeba zwracać uwagę po porodach, ciążach. Specjaliści opowiedzą zarówno o możliwych zmianach fizjologicznych, fizycznych ale tez emocjonalnych. Na co zwracać uwagę, co robić, kiedy działać. Mam nadzieję, że będą to dla Was przydatne informacje. Na zdrowie! – zapowiedziała artystka na Instagramie.

Tatiana swój wpis zaczęła od mocnego zdania, które zdecydowanie przykuło uwagę internautek, a przecież to o to chodziło.

NIECH ŻYJĄ C**KI I ODBYTNICE PO PRZEJŚCIACH ORAZ TE ZDROWE!

Jesteśmy za!


Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik
Tatiana Okupnik planuje rozwód?

Tatiana Okupnik planuje rozwód?

Komentarze

  • Czlowieczyna pisze:

    Nie wiem czy to temat ktory wlasnie w taki sposob warto rozpowszechniac.Sama zainteresowana nie chcialaby na pewno w taki sposob byc traktowana i okreslana!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×