Mentorka z „Projektu Lady” chwali się swoim nowym gniazdkiem. Tatiana Mindewicz-Puacz ma biuro prawie jak Dorota Szelągowska!

Tatiana Mindewicz Puacz biuro

Tatiana Mindewicz Puacz biuro

Tatiana Mindewicz-Puacz pochwaliła się na Instagramie zdjęciami swojego nowego miejsca pracy. Biuro gwiazdy Projektu Lady to prawdziwa ostoja spokoju, w której słynna mentorka może realizować swoje największe projekty. Wszystko byłoby okay, gdyby nie nieproszeni goście.

Mentorka z Projektu Lady oraz trenerka rozwoju osobistego pochwaliła się właśnie na swoim Instagramie zdjęciami nowego biura. Każde nowe miejsce to wiele wyzwań i możliwości. Jako coach, Tatiana Mindewicz-Puacz, zawsze widzi szklankę do połowy pełną, a niesprzyjające wypadki losowe momentalnie obraca w sukces. Nowe miejsce pracy, to także szansa na popis dla architektów wnętrz, którzy doskonale wiedzą, jak uczynić biurową przestrzeń idealną do pracy.

Tatiana Mindewicz-Puacz postanowiła pokazać internautom swoje nowe biuro. Zdjęciami z miejsca pracy pochwaliła się za pomocą mediów społecznościowych. Ten widok zaskoczy wszystkich:

Garden office od poniedziałku? Czasami POMYSŁ jest świetny…tylko z realizacją ciut gorzej. Nie przewidziałam niestety, że niektórzy członkowie rodziny nie rozumieją, jak ważne są przygotowania do LIVE w @tvn.pl (od 15, razem z @kasia_kozubek o @projekt.lady.tvn na youtube oraz facebooku TVN) Jak mogłam (?!) przez 5 minut zapomnieć, że „niektórzy” (Sara) mają chore uszko a „inni” choć całkiem zdrowi (Nano) też potrzebują współczucia, bo dzielnie od kilku dni znoszą „drugi plan” – napisała pod postem

Sądząc po opisie, którym pochwaliła się dziennikarka, zrealizowanie relacji na żywo nie jest wcale taką prostą sprawą. Milusińscy ucieszyli się z faktu, że Tatiana jest w domu, i za wszelką cenę chcieli poczuć dotyk jej aksamitnej dłoni… choćby przez chwilę. Przecież praca może poczekać. Trudno odmówić chwili czułości takim słodziakom.

Zobacz: Małgorzata Ohme pokazała swój nowy dom! Już z zewnątrz wygląda imponująco!

Zobacz: Jak mieszkają Lewandowscy? Anna pokazała swoje luksusy! O takiej jadalni marzy każda pani domu

Zobacz: Adele sprzedaje luksusową willę! Zdjęcia wnętrz pałacu gwiazdy trafiły do internetu: 13 sypialni, 9 łazienek, 7 pokoi…


Tatiana Mindewicz-Puacz - nowe biuro - Instagram

Tatiana Mindewicz-Puacz - nowe biuro - Instagram

Jak wygląda dom Tatiany Mindewicz-Puacz?

Jak wygląda dom Tatiany Mindewicz-Puacz?

Sypialnia Tatiany Mindewicz-Puacz

Sypialnia Tatiany Mindewicz-Puacz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×