Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała partnera. Z taką urodą mógłby zagrać nowego Jamesa Bonda

Tatiana Mindewicz Puacz biuro

Tatiana Mindewicz Puacz biuro

Tatiana Mindewicz-Puacz udowadnia, że nie tylko potrafi pisać pięknie o miłości, ale także dbać o nią i pielęgnować w prawdziwym życiu. Jej związek z tajemniczym Piotrem kwitnie.

Tatiana Mindewicz-Puacz zaskarbiła sobie sympatię dzięki udziałowi w show TVN – Projekt Lady, w którym wciela się w rolę mentorki i psychologa, który pomaga uczestniczkom uporać się z problemami emocjonalnymi. Gwiazda pracuje także jako coach i jest ekspertem od relacji miłosnych – o miłości napisała zresztą książkę Miłość. I co dalej.

Miłość to dar. Związek to praca – pisze autorka i to zdanie stanowi credo jej opowieści.

Co najważniejsze, wszystko wskazuje na to, że teorię potrafi przekuć w praktykę.

Jakiś czas temu bowiem zasugerowała, że jest zakochana. Oczywiście, zrobiła to za pośrednictwem Instagrama. Na jej profilu pojawił się sugestywny post opatrzony zdjęciem z pewnym mężczyzną, który jest przystojny niczym sam James Bond!

 Jeśli już się zdarzy, że mężczyzna zapyta Was, które zdjęcie będzie się najlepiej prezentowało „jako tapeta” w jego telefonie, to bez względu na to jak wiele pojawi Wam w głowie fantastycznych obrazów prawidłowa odpowiedź jest tylko jedna: MOJE ZDJĘCIE – napisała pod zdjęciem.

Szybko wyszło na jaw, że jej wybranek ma na imię Piotr i jest biznesmenem działającym w branży cateringu dietetycznego. Później pojawili się razem na jednej z imprez, pieczętując tym samym swój związek jako oficjalny.

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała partnera

Teraz okazuje się, że ich miłość wciąż jest w rozkwicie. Tatiana Mindewicz-Puacz wrzuciła bowiem na Instagram kolejne wspólne zdjęcie, na którym – jak napisała – cieszą się bardzo, bardzo długim wspólnym śniadaniem. Widać, że są swym towarzystwem nieustannie zachwyceni.

Celebrytka w hasztagach zdradziła, że życie jest dla niej wspaniałe, cieszy się weekendem, uśmiecha każdego dnia i że miłość jest wokół niej. Nic dziwnego, że wręcz promienieje.

Fani na jej szczęście, nie pozostali obojętni.

  • Pięknie Państwu razem.
  • Szczęściarz z tego pana.
  • Uwielbiam na Was patrzeć.
  • Cudnie – piszą internauci.

Kto zatem wie, jaki będzie ciąg dalszy? Niewykluczone, że miłość celebrytki i jej partnera znajdzie swój finał na ślubnym kobiercu. Wszak życie podobno zaczyna się tak naprawdę po czterdziestce, a ona ma 47 lat.


Tatiana Mindewicz z partnerem

Tatiana Mindewicz z partnerem

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swojego nowego partnera

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swojego nowego partnera

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swojego nowego partnera

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swojego nowego partnera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×