Szukaj

Uśmiercona przedwcześnie Tanya Roberts jednak NIE ŻYJE. Tragiczne doniesienia z ostatniej chwili

Tanya Roberts nie żyje

Tanya Roberts nie żyje

Tanya Roberts nie żyje. Słynna amerykańska aktorka, znana między innymi z roli w filmie o Jamesie Bondzie, zmarła w wieku 65 lat. Wokół informacji o jej śmierci miało miejsce spore zamieszanie.

Tanya Roberts nie żyje. Słynna aktorka i modelka znana z seriali Aniołki Charliego i Różowe lata siedemdziesiąte, a także z filmu o przygodach Jamesa Bonda pt. Zabójczy widok, przebywała na oddziale intensywnej terapii szpitala w Los Angeles. Miała 65 lat. Wokół śmierci gwiazdy wywiązało się wielkie zamieszanie.

Tanya Roberts nie żyje

W niedzielę świat obiegły wieści o śmierci aktorki znanej z Aniołków Charliego. Jej agent podał, że Tanya Roberts nie żyje. Już następnego dnia jej rzecznik, Mike Pingel, który dzień wcześniej sam poinformował o jej zgonie, przekazał, że gwiazda jednak żyje.

Informacje o śmierci aktorki podało wiele amerykańskich mediów, a także niektóre agencje prasowe, m.in. amerykańska AP, niemiecka DPA i francuska AFP, powołując się właśnie na Pingela. Agent gwiazdy wyjaśniał w poniedziałek, że podał wiadomość o śmierci Roberts, opierając się na rozmowie z mężem aktorki – Lance’em O’Brienem.

Podczas tej rozmowy doszło do nieporozumienia – mówił.

Jednak po zamieszaniu aktorka niestety zmarła zaledwie dzień później w poniedziałek wieczorem. 65-lateka podobno cierpiała na nieznaną chorobę, która spowodowała niewydolność nerek i wątroby. Była leczona w szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles. Zemdlała w Wigilię po tym, jak powiedziała bliskim, że ​​źle się czuje. Została podłączona do respiratora.

Kim była Tanya Roberts?

Tanya Roberts, a właściwie Victoria Leigh Blum, bo tak naprawdę nazywała się aktorka i modelka, przyszła na świat 15 października 1955 roku w Nowym Jorku. Jej rodzice się rozwiedli, gdy była nastolatką, więc mieszkała przez kilka lat w Toronto z matką. Właśnie wtedy zaczęła pracować nad swoim portfolio i planować karierę. Plan zaczęła wcielać w życie po przeprowadzce do Nowego Jorku w wieku lat 17.

Studiowała aktorstwo u słynnego Lee Strasberga, ćwicząc wymowę i głos.Tanya była najbardziej znana z roli dziewczyny Bonda, Stacey Sutton, zagrała u boku Rogera Moore’a w Zabójczym widoku. Jej kariera trwała ponad trzy dekady. Zagrała w ostatnim sezonie Aniołków Charliego w 1980 roku, a także pozowała dla Playboya.


Tanya Roberts nie żyje

Tanya Roberts nie żyje

Tanya Roberts nie żyje

Tanya Roberts nie żyje

Tanya Roberts nie żyje

Tanya Roberts nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×