Powstanie specjalna edycja „Tańca z Gwiazdami”?! Na parkiecie zmierzą się największe gwiazdy ostatnich 20 edycji!

Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami – specjalna edycja z udziałem finalistów

Tego nie było jeszcze w historii żadnego tak popularnego telewizyjnego show – producenci Tańca z Gwiazdami, który przez ostatnich 20 edycji przyciągał przed ekrany miliony widzów planują edycję, która zachwyci wszystkich fanów. Jak donosi Super Express, Nina Terentiew od lat marzyła o podobnym projekcie i jej marzenia nareszcie mają szansę się ziścić: na parkiecie zamiast nowych nazwisk zobaczymy największych gigantów, jakich widziały wszystkie poprzednie sezony!

Według tabloidu, zwycięzcy minionych edycji show są kuszeni już od kilku miesięcy. W grę wchodzą jak na razie Agata Kulesza, Julia Kamińska i Katarzyna Cichopek, ale wisienką na torcie byłby bez wątpienia udział Kacpra Kuszewskiego, który w Twoja Twarz Brzmi Znajomo zrobił taką furorę, że zaproponowano mu stołek jurora oraz seksownej Anny Muchy, która straciła głowę na parkiecie i zakochała się w tańcu:

Ania już jakiś czas temu dostała taką propozycję. Jednak jeszcze nie podjęła decyzji. Nie jest tajemnicą, że w programie pokochała taniec. Myślę, że chętnie podjęłaby się takiego wyzwania i zmierzyła z najlepszymi. Nie jest łatwo zgrać wszystkie terminy gwiazd. Każdy ma swoje zobowiązania i plany. Ale prace nad tym już trwają – wyjawiło źródło gazety

Myślicie, że uda się zebrać wszystkich i stworzyć show, jakiego nie widziała jeszcze Polska? To byłby prawdziwy pojedynek gigantów na szczycie! Macie swojego ulubieńca?

Zobacz: Pierwszy ślubny taniec Marty Krupy! Wybrała szczególny utwór – piosenkę, która reprezentowała Polskę na Eurowizji!

Zobacz: Już wiadomo kto poprowadzi powracający “Taniec z gwiazdami”! [WIDEO]

Zobacz: HOT! Lista uczestników “Tańca z Gwiazdami” wreszcie ujawniona! Modelka, vlogerka, lekarz… Aż trudno w to uwierzyć!


Anna Mucha czy Marta Żmuda Trzebiatowska, która jest piękniejszą mamą?

Anna Mucha czy Marta Żmuda Trzebiatowska, która jest piękniejszą mamą?

Kacper Kuszewski - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Kacper Kuszewski - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Kacper Kuszewski - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Kacper Kuszewski - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×