Polsat ujawnił wyniki głosowania w finale „Tańca z gwiazdami”! Wielka internetowa awantura nie ma końca!

Kto wygrał Taniec z gwiazdami 9?

Kto wygrał Taniec z gwiazdami 9?

Mimo że finał ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami przeszedł już do historii, emocje z nim związane nadal nie słabną. Fani Gimpera są przekonani, że wynik końcowy został zmanipulowany. Na te zarzuty natychmiast odpowiedział Polsat publikując tajne dane stacji.

Najnowszy sezon Tańca z Gwiazdami, choć w prawdziwe gwiazdy tym razem raczej nie obfitował, budził spore emocje wśród widzów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nieporadne pląsy nieznanej nikomu Justyny Żyły, następnie Polsat dla podgrzania emocji zafundował widzom prawdziwy wyciskacz łez w postaci wzruszającej historii życia niewidomej Joanny Mazur. Końcówka tanecznego show także była burzliwa.

W odcinku półfinałowym odpadła para, która od początku programu zachwycała jurorów jak również widzów – Tamara z Rafałem. Faworyci zostali pokonani przez Gimpera, który o tańcu raczej pojęcia nie ma, jednak posiada mnóstwo fanów w sieci.

Popularny wśród młodzieży youtuber wielokrotnie prosił swoich wielbicieli o głosy obiecując im złote góry. Fani Tomasza Działowego robili co mogli, jednak Kryształową Kulę wygrali Joanna Mazur z Jankiem Klimentem. Fanatycy Gimpera nie mogą do dziś przełknąć porażki swojego idola oskarżając Polsat o sfałszowanie wyników SMS. Zdaniem fanów Działowego, finał programu był z góry ukartowany, ponieważ Polsat nie podał końcowego zestawienia procentowego wysłanych SMS-ów, a jedynie w trakcie odcinku prezentował wyniki cząstkowe.

Polsat postanowił natychmiast temat wyjaśnić na swoim Facebooku i Instagramie:

W odpowiedzi na Wasze liczne zapytania informujemy, że dotychczas, w żadnej z dziewięciu edycji programu, nie podawaliśmy w finale końcowych wyników głosowania. Wyjątek zdarzał się wyłącznie w przypadkach, kiedy różnica głosów pomiędzy dwoma finałowymi parami była minimalna i wynosiła 1%. Na Waszą prośbę publikujemy ostateczny układ głosów w finale programu: Joanna Mazur i Jan Kliment – 63,5%, Tomasz Gimper Działowy i Natalia Głębocka – 36,5% –  czytamy w oświadczeniu.

Hajsownicy, czyli grupa zwolenników Gimpera, twierdzą również, że Polsat zamknął wcześniej linie telefoniczne, przez co nastąpiła manipulacja wyniku. W tym przypadku stacja również podała swoje wyjaśnienie:

Linie SMS-owe i internetowe zostały zamknięte dokładnie o godz. 21:47 i po tej godzinie wysyłane głosy były uznane za nieważne – czytamy.

Niestety to nie pomogło, bowiem fani Gimpera są przekonani, że finał został ukartowany:

  • Program ustawiony jak nic, ale stare babki zadowolone z wyniku.
  • Nigdy więcej nawet nie przełączę na stację Polsat, łapie mnie obrzydzenie
  • Większego kłamstwa nie widziałam – 36,5% dla Gimpera?
  • Uważam wciąż, że wyniki zostały sfałszowane
  • Co za ściema!

Fani programu uważają jednak, że już sam fakt udziału Gimpera w show jest dla niego wielkim sukcesem, bo przecież idol nastolatków gwiazdą nie jest, jak również tańczyć nie potrafi, czego nie widzieli fanatyczni zwolennicy jego miernego talentu.

A wy co o tym myślicie?

Zobacz: Mieszkanie Joanny Mazur. W takich luksusach zamieszka niewidoma gwiazda “Tańca z gwiazdami”

Zobacz: Joanna Mazur i Michał Stawicki są parą nie tylko w sporcie? Gwiazda pierwszy raz o swoim partnerze

Zobacz: Polacy zazdroszczą sukcesów Joannie Mazur? Qczaj komentuje: “Zaczęła się zawiść” [WIDEO]


Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali Taniec z gwiazdami

Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali Taniec z gwiazdami

Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali Taniec z gwiazdami

Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali Taniec z gwiazdami

Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali Taniec z gwiazdami

Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali Taniec z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×