Ups… Wpadka na liście uczestników „Tańca z gwiazdami 8”!

Filip Bobem nie wystąpi w

Filip Bobem nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami 8"

Filip Bobek nie wystąpi w Tańcu z gwiazdami

Takiego zwrotu akcji chyba nikt z widzów Telewizji Polsat się nie spodziewał. Mimo że w mediach pojawiła się lista dziesięciu gwiazd, które zawalczą wiosną o Kryształową Kulę, to kontrowersji na temat uczestników nie ma końca.

Według informacji, jakie kilka dni temu pojawiły się w tabloidach i na portalach internetowych, jednym z uczestników 8. edycji Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami miał być aktor, Filip Bobek. Gwiazdor w rozmowie z Plejadą skomentował swój start w tanecznej rozgrywce i ku zdziwieniu wszystkich zdementował swój udział w hitowej produkcji Polsatu:

Nie wystąpię. Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale trzymam kciuki za wszystkich uczestników, którzy wezmą udział, chociaż nie wiem, bo skoro ja jestem nie prawdziwy na tej liście, to nie wiadomo, ile jeszcze jest tam małych wpadek – czytamy.

W tanecznym show na pewno wystąpią Beata Tadla i Jarosław Kret oraz PopekRenata Kaczoruk, lecz na oficjalną listę przyjdzie nam poczekać jeszcze trochę. Ta edycja Tańca z Gwiazdami bez wątpienia będzie jedną z najbardziej zaskakujących w historii show. Plotki głoszą, że poza aktorskim duetem, raperem i modelką w show zobaczymy jeszcze Krzysztofa Gojdzia i popularną blogerkę.

Zobacz: HOT! Lista uczestników “Tańca z Gwiazdami” wreszcie ujawniona! Modelka, vlogerka, lekarz… Aż trudno w to uwierzyć!

Zobacz: Powstanie specjalna edycja “Tańca z Gwiazdami”?! Na parkiecie zmierzą się największe gwiazdy ostatnich 20 edycji!

Zobacz: Chwila zastanowienia i wszystko jasne! Kasia Cichopek o specjalnej edycji “Tańca z gwiazdami” tylko dla zwycięzców [WIDEO]


Filip Bobek - pokaz Lidii Kality 2017

Filip Bobek - pokaz Lidii Kality 2017

Anna Oberc na otwarciu salonu fryzjerskiego Julii Kamińskiej

Filip Bobek na otwarciu salonu fryzjerskiego Julii Kamińskiej

Filip Bobek w spektaklu Selfie.com.pl

Filip Bobek w spektaklu Selfie.com.pl

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×