Taniec z Gwiazdami: Do rozpoczęcia programu zaledwie chwila, a uczestnicy wyjeżdżają na wakacje zamiast trenować!

Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami – Beata Tadla i Jarosław Kret wyjechali na Teneryfę

Taniec z Gwiazdami coraz bliżej. Już niedługo powrócimy wraz z najnowszymi uczestnikami show na gorący parkiet i będziemy obserwować ich zmagania z trudnymi choreografiami i innymi parami, które na pewno będą walczyć ze wszystkich sił by wygrać Kryształową Kulę i zaskarbić sobie sympatię widzów. Nic więc dziwnego, że wszyscy trenują do utraty tchu i szykują się na nadchodzące wyzwania niemal jak do boju na arenie… Ale czy na pewno wszyscy?

Jak donosi Super Express, pomiędzy uczestnikami najnowszej edycji znaleźli się tacy, którzy woleli wyjechać do słonecznej Hiszpanii niż tracić oddech i pocić się w sali treningowej. To bez wątpienia przełoży się na późniejsze wyniki i może zaważyć o sukcesie lub porażce w starciu z pozostałymi tancerzami. O kim mowa? O Beacie Tadli i Jarosławie Krecie! Zakochani, którzy wystąpią w duetach z Janem Klimentem i jego piękną ukochaną, Lenką Tvrzovą, wylecieli na Teneryfę by zagarnąć trochę słońca i uciec od zimowej warszawskiej aury.

Jak twierdzi tabloid, Kreta do słonecznej Hiszpanii ściągnęły obowiązki, a Beata postanowiła mu towarzyszyć. Chciała być fair i opuścić ile treningów ile partner?

Treningi ruszyły w pierwszych dniach lutego. Teraz każdy dzień jest na wagę złota. Beata i Jarek będą mieli sporo do nadrobienia. Może dadzą radę – wyjaśnia informator gazety

Jan i Lenka z pewnością nie są zachwyceni takim obrotem spraw, ale nie mają innego wyjścia i mogą jedynie robić dobrą minę do złej gry.

Jak myślicie? Przypłacą ten wyjazd szansą na wygraną?

Taniec z Gwiazdami: Popek dostał partnerkę! To chyba najśliczniejsza tancerka w show!

Taniec z Gwiazdami: Nie zgadniecie z kim zatańczy Jarosław Kret! Takiego zwrotu akcji kompletnie się nie spodziewaliśmy!

“Taniec z gwiazdami” już promuje nową edycję długimi nogami Renaty Kaczoruk! W tej seksownym mini wygląda jak milion dolarów! [WIDEO]


Beata Tadla i Jarosław Kret - TeleKamery 2015

Beata Tadla i Jarosław Kret - TeleKamery 2015

Beata Tadla to stała bywalczyni Balu Dziennikarza. W długiej satynowej sukni z trenem wyglądała szykownie i... wręcz zniewalająco.

Beata Tadla to stała bywalczyni Balu Dziennikarza. W długiej satynowej sukni z trenem wyglądała szykownie i... wręcz zniewalająco.

Beata Tadla - Bal Dziennikarzy

Beata Tadla - Bal Dziennikarzy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×