Uczestnicy „TzG” szaleją przed finałem. Wybrali się razem do pubu, a parkiet przejęli Oliwia Bieniuk z Jakubem Lipowskim. Byli gwiazdami wieczoru

Taniec z Gwiazdami Oliwia Bieniuk i Jakub Lipowski

Taniec z Gwiazdami Oliwia Bieniuk i Jakub Lipowski

Tuż przed finałowym odcinkiem Tańca z Gwiazdami uczestnicy, którzy odpadli w poprzednich odcinkach spotkali się w jednym z warszawskich pubów. Tabloid przyłapał ich na świetnej zabawie.

Taniec z Gwiazdami zbliża się ku końcowi. Już w poniedziałek widzowie poznają zdobywcę głównej nagrody, czyli Kryształowej Kuli. Do rywalizacji o nią staną: Kajra w parze z Rafałem Maserakiem, a także Piotr Mróz w duecie z Hanną Żudziewicz. Walka jest niezwykle wyrównana, ponieważ od samego początku te dwie pary były faworytami tej edycji. Tuż przed finałem z programem pożegnała się natomiast Oliwia Bieniuk, której towarzyszył Michał Bartkiewicz. Nastolatka nie ukrywała, że odetchnęła z ulgą, gdy usłyszała werdykt widzów, bała się bowiem hejtu.

Hejt byłby ogromny, więc poniekąd odchodzę z ulgą, bo wiem, z czym musiałabym się zmierzyć po finale. Ale jednak szkoda, bo finał to super sprawa, tym bardziej że mieliśmy świetny pomysł na freestyle i fajnie byłoby go wykonać. Ale myśmy się spodziewali z Michałem takiego werdyktu, więc byłam na to przygotowana.

W programie od samego początku nie brakuje wielu emocji. Na pewno nie zabraknie ich też podczas ostatniego odcinka. Wtedy zobaczymy finalistów aż w kilku układach tanecznych. Na parkiecie ponownie pojawią się też uczestnicy, którzy odpadli w poprzednich odcinkach. Tym samym będziemy mogli podziwiać występy: Radka Liszewskiego, Izy Małysz, Oliwii Bieniuk, Sylwii Bomby, Fit OldBoya, Kingi Sawczuk, Denisa Urubko i Łukasza Jurkowskiego.

Taniec z Gwiazdami: uczestnicy bawili się w pubie

Nie jest tajemnicą, że pomiędzy uczestnikami wszystkich edycji nawiązują się przyjaźnie, które trwają również po zakończeniu programu. Nie można się temu dziwić, ponieważ podczas treningów spędzają ze sobą mnóstwo czasu, a to na pewno zbliża. Również w tej odsłonie show gwiazdy nawiązały nić porozumienia i widać, że niektórzy będą pielęgnować znajomość nawet po tym, jak zgasną światła kamer.

Bohaterowie „TzG” tuż przed finałem, w którym spotkają się ponownie, postanowili jeszcze bardziej zacieśnić więzi i spotkać się w jednym z warszawskich pubów. Jak podaje Fakt na imprezie zabrakło jedynie Kajry i Piotra, którzy zapewne są zajęci przygotowaniami do wielkiego finału. Gwiazdy obowiązkowo ruszyły na parkiet. Tabloid zdradza, że najlepiej bawiła się Oliwia Bieniuk. Nastolatka ten wieczór spędziła, tańcząc w objęciach Jakuba Lipowskiego, który był tanecznym partnerem Kingi Sawczuk. Na zdjęciach, które pojawiły się na łamach gazety, można było zobaczyć, że doskonale się czują w swoim towarzystwie. Jednak nastolatka jako pierwsza opuściła imprezę i udała się do domu.

Na okładce pojawiły się nawet zdjęcia pary pląsającej w klubie. Wygląda na to, że przed wielkim finałem wszyscy postanowili doszlifować swoje umiejętności. Czekacie, aby znowu zobaczyć ich na parkiecie?


Fakt - okładka z 23.10.2021

Fakt - okładka z 23.10.2021

Fakt - okładka z 23.10.2021

Fakt - okładka z 23.10.2021

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz – Taniec z gwiazdami 12

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz w Tańcu z gwiazdami 12 – odcinek 1

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×