Taniec z gwiazdami: Ujawniono, z kim zatańczy Tomasz Oświeciński. Lepiej już nie mógł trafić

Tomasz Oświeciński w Tańcu z gwiazdami

Tomasz Oświeciński w Tańcu z gwiazdami

Taniec z gwiazdami 11: Tomasz Oświeciński już wie, z kim zatańczy. Fakt ujawnił nazwisko tanecznej partnerki aktora. To doskonale znana widzom postać.

Poznaliśmy już trzy pary nowej edycji Tańca z gwiazdami. Z niepotwierdzonych przez Polsat informacji wiemy, że o Kryształową Kulę zawalczą duety: Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Sylwia Lipka i Rafał Maserak oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z Love Island. Teraz Fakt ujawnił kolejną parę wiosennego sezonu show.

Taniec z gwiazdami 2020: Z kim zatańczy Tomasz Oświeciński?

Dziennik twierdzi, że do tarł do informacji o tym, z kim zatańczy Tomasz Oświeciński. Aktor o imponującej muskulaturze nie ukrywa, że kilka lat zastanawiał się nad tym, czy wystąpić w show Polsatu. Regularne odrzucanie propozycji opłaciło się mu – plotki głoszą, że gwiazdor wynegocjował sobie drugą najwyższą stawkę (dostanie 10 tys. zł za każdy odcinek, w którym wystąpi).

Produkcja próbowała mnie namówić na ten program przez kilka dobrych lat, ale ja po prostu nie miałem na to czasu. Teraz cieszę się na tę przygodę . Nie chodzi o to, żebym był najlepszym tancerzem. Nie oszukujmy się, ja tańczyć nie umiem i pewnie wyjdzie to już w pierwszym odcinku. Po prostu chcę widzieć, że robię postępy – powiedział Oświeciński

Gwiazdor nie przejmuje się docinkami ze strony kolegów, z którymi na co dzień wyciska siódme poty na siłowni:

Mam gdzieś, czy moi kumple z siłki będą się śmiać, że się sprzedałem i występuję w „Tańcu z gwiazdami”. Ja już jestem na innym etapie niż moi koledzy, dla których siłownia wciąż jest najważniejszym miejscem – kwituje aktor w „Fakcie”.

Taniec z gwiazdami: Janja Lesar partnerką Tomasza Oświecińskiego

Ale z kim zatańczy Tomasz Oświeciński? Wszystko wskazuje na to, że partnerką aktora została 43-letnia Słowenka, Janja Lesar. Kobieta ma na swoim koncie ma wiele tytułów i wygranych w najbardziej prestiżowych zawodach tanecznych. W Tańcu z gwiazdami pojawiła się aż dziesięciokrotnie. Występowała między innymi z Dawidem Kwiatkowskim, Popkiem i Michałem Koterskim. Wygrała poprzednią edycję, w której partnerowała Damianowi Kordasowi.

Damian Kordas i Janja Lesar - Taniec z gwiazdami, szósty odcinek

Damian Kordas i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami, szósty odcinek

Tomasz Oświeciński to nie pierwszy dobrze zbudowany uczestnik programu. Mariusz Pudzianowski w 2008 roku wraz z Magdaleną Soszyńską zajął drugie miejsce w show. Z kolei raper Popek w 2018 roku dotarł z Janją Lesar aż do półfinału!

Trzymamy kciuki za Tomka.


Janja Lesar - wiosenna ramówka Polsatu 2019

Janja Lesar - wiosenna ramówka Polsatu 2019

Damian Kordas i Janja Lesar

Damian Kordas i Janja Lesar

Tomasz Oświeciński – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu

Tomasz Oświeciński – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×