Szukaj

“Taniec z gwiazdami” już promuje nową edycję długimi nogami Renaty Kaczoruk! W tej seksownym mini wygląda jak milion dolarów! [WIDEO]

Rafał Maserak chce zatańczyć w Renatą Kaczoruk w TzG

Renata Kaczoruk w obcisłej mini w Tańcu z gwiazdami 8

Renata Kaczoruk wie jak dbać o swoją popularność. Seksowna dziewczyna Kuby Wojewódzkiego od czasu swojego spektakularnego udziału w show Azja Express, stała się jedną z najgorętszych celebrytek polskiego show-biznesu. Popularność swoją pieczołowicie podgrzewa swoimi gorącymi, często kontrowersyjnymi fotkami. Przypomnijmy jej ostatnią sesję na cmentarzu…

TYLKO U NAS! Te zdjęcia to absolutny hit! 52-letnia Steczkowska w bikini kusi obłędnym ciałem na plaży! Po prostu ogień!

Obecnie Renulka będzie miała kolejną okazję do wzmocnienia swoich imponujących rankingów sławy. Już niebawem zobaczymy modelkę w popularnym show Polsatu Taniec z gwiazdami. Jej udział w tanecznym widowisku jest szeroko komentowany przez portale plotkarskie oraz wielu celebrytów. Ostatnio temat tańczącej z gwiazdami Renulki wzięła na tapetę sama Małgorzata Rozenek.

Społeczność internetowa jest wyraźnie podzielona, być może dlatego producenci show zdecydowali, że jako jedno z pierwszych nagrań z planu ujawnią krótki filmik z seksowną Renatą w mini:

Grunt to pozytywne nastawienie…

Filmik wzbudził spore zainteresowanie wśród fanów, którzy umieścili pod nim kilka ciekawych komentarzy.

  • O nie

  • Ponoć Radosław ma być w jury tańca z gwiazdami ?

  • Pięknie?❤?

Zobaczcie jak figlarnie Renulka porusza się na parkiecie!

Margaret wreszcie wystrzeliła zaskakujące słowa prawdy! Przyznała się czy jest lesbijką! Co za odwaga!

Zmysłowa Olga Kalicka zatopiona w czarnych koronkach! Dół sukienki normalny, ale cała reszta była wirującym seksem!

Żona Tomasza Mackiewicza umieściła ostatnie wspólne zdjęcia. „Serce pęka”


Czy imponuje Ci Renata Kaczoruk?

×