Szukaj

Rafał Szatan pochwalił się partnerką z „Tańca z gwiazdami”! Już wiemy, z kim zatańczy!

Z kim Rafał Szatan zatańczy w Tańcu z gwiazdami? Producenci programu ujawnili nazwisko tanecznej partnerki męża Barbary Kurdej-Szatan. Tym samym oficjalnie poznaliśmy szóstą parę nowej edycji popularnego show.
Rafał Szatan z kim tańczy w Tańcu z gwiazdami

Rafał Szatan z kim tańczy w Tańcu z gwiazdami

Już we wrześniu najsłynniejszy parkiet w kraju ponownie zostanie rozgrzany do czerwoności, a wszystko to dzięki nowej, jubileuszowej edycji Tańca z gwiazdami. Widzowie Polsatu po raz dziesiąty wybiorą najlepiej tańczącą gwiazdę w Polsce. Już teraz mówi się, że największą szansę na zdobycie Kryształowej Kuli mają Reni Jusis i Barbara Kurdej-Szatan, która w walce o główną nagrodę zmierzy się, m.in. ze swoim mężem.

Właśnie dowiedzieliśmy się, z kim Rafał Szatan zatańczy w Tańcu z gwiazdami. Aktor na Instagramie zdradził nazwisko swojej tanecznej partnerki oraz pokazał pierwsze zdjęcie ze wspólnego treningu. Okazuje się, że mentorką 30-latka, została śliczna Czeszka, Lenka Klimentova, która dotychczas wystąpiła w dwóch edycjach, w parach z Jarosławem Kretem (10. miejsce) i Jakubem Kucnerem (4. miejsce).

No i w końcu mogę i przedstawiam Wam Lenkę Kliment. Nic więcej nie muszę pisać!! Mega się cieszę!!!! To będzie na prawdę CZESKI FILM! – napisał mąż Basi.

Zobacz: Kto z kim zatańczy w “Tańcu z gwiazdami”? Tabloid dotarł do listy par!

Internauci nie mają wątpliwości co do tego, że Rafał Szatan i Lenka Klimentova w obsadzie Tańca z gwiazdami zagrzeją miejsce na dłużej. W komentarzach pojawiło się sporo komplementów:

  • Ale super! Kocham ją.
  • Wiedziałam, że tak będzie! Bardzo się cieszę i już jesteście moją ulubioną parą.
  • Jesteście już moimi faworytami.

Zobacz: Legenda TVP odrzuciła propozycję udziału w “Tańcu z gwiazdami”! Po jej słowach zrobi się głupio większości gwiazd show Polsatu

Dotychczas Polsat ujawnił sześć duetów nowej edycji Tańca z gwiazdami. Oficjalnie wiadomo już, że o Kryształową Kulę zawalczą:

  • Rafał Maserak i Joanna Lazer,
  • Kamil Kuroczko i Magda Bereda,
  • Sandra KubickaAdam Adamonis,
  • Damian Kordas i Janja Lesar,
  • Ola Kot i Tomasz Barański.

Nadal nie znamy partnera Barbary Kurdej-Szatan. Nieoficjalnie plotkuje się, że producenci programu przypisali jej męża Lenki Klimentovej – Jana Klimenta. Przypomnijmy, że podobny „zabieg” zastosowano w ósmej edycji, wiosną 2018 roku, gdy o zwycięstwo rywalizowali ze sobą prywatnie będący w związku Beata Tadla i Jarosław Kret.

Zobacz: Znamy nową gwiazdę “Tańca z gwiazdami”! Polsat ściągnął go z zagranicy! Co za przystojniak


Rafał Szatan i Lenka Klimentova parą w Tańcu z gwiazdami 10

Rafał Szatan i Lenka Klimentova parą w Tańcu z gwiazdami 10

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Taniec z gwiazdami

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan - Sylwester 2018 TVP 2, Zakopane

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan - Sylwester 2018 TVP 2, Zakopane

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×