Szukaj

Nina Terentiew jest wściekła na Popka! Może wylecieć z „Tańca z gwiazdami”! „Dostałem taki opi*eprz…”

Popek ma kłopoty w Tańcu z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami. Nina Terentiew strofuje Popka

Taniec z Gwiazdami wzbudza w tym sezonie sporo kontrowersji. Na liście uczestników pojawiły się nazwiska, które niezwykle zdziwiły fanów show – udział Renaty Kaczoruk czy Krzysztofa Gojdzia był wielkim zaskoczeniem, ale najwięcej szumu spowodował udział Popka, który w Polsce cieszy się dość skrajnymi opiniami. Raper i zawodnik MMA ku zszokowaniu fanów programu – obstawiali, że odpadnie jako pierwszy – radzi sobie na parkiecie znakomicie, a bukmacherzy obstawiają, że to on zdobędzie Kryształową Kulę. Nie mogło się jednak obyć bez drobnych komplikacji.

Jak wyjawił sam zainteresowany w rozmowie z Przeambitnymi, napytał sobie niedawno biedy i trafił na dywanik do samej Niny Terentiew. Dlaczego? Okazało się, że chodzi o trening, który opuścił:

Pani Terentiew, cała obsado i produkcji, obiecuję, że nie odpuszczę już żadnego treningu. Bo dzisiaj dostałem opi*prz, że opuszczam. Tym razem się przyłożę na 120%, rozwalę ten parkiet. Mam dużo obowiązków. Ale pomyślałem sobie, ile mogę tutaj osiągnąć, i obiecuję, że już będę przykładał się do treningów – apelował skruszony raper.

Miejmy nadzieję, że faktycznie dotrzyma słowa, bo jak na razie to on i jego śliczna partnerka, Janja Lesar, wiodą prym na parkiecie. Po nieoczekiwanym pożegnaniu z Antkiem Smykiewiczem i Agnieszką Kaczorowską oraz odejściu Wiktorii Gąsiewskiej i Oskara Dziedzica to oni są największymi faworytami w show.

Kibicujecie czy macie swoich faworytów?

“Taniec z gwiazdami 8” czas zacząć! Tak gwiazdy wystąpiły w pierwszym odcinku: Renata Kaczoruk, Beata Tadla, Popek, Kasia Dziurska

Popek rozkręca telewizyjną karierę. Na “Tańcu z Gwiazdami” się nie skończy! Właśnie dostał angaż w hitowym serialu

Do obsady “W rytmie serca” dołączyli Popek i Julia Wieniawa. Czy to był dobry wybór? Sprawdzamy wyniki oglądalności


Popek, Anja Lesar i Mateusz Ziółko – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 4

Popek, Anja Lesar i Mateusz Ziółko – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 4

Popek i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami 8, odcinek weselny

Popek i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami 8, odcinek weselny

Popek i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 2

Popek i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×