To koniec „Tańca z gwiazdami”? Najnowsze doniesienia nie napawają optymizmem. Widzowie nie będą zadowoleni

Taniec z Gwiazdami 12 - kto odpadł w półfinale?

Taniec z Gwiazdami 12 - kto odpadł w półfinale?

Mamy smutną wiadomość. Nie zobaczymy zbyt szybko nowej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Czy Polsat rezygnuje z show?

Program Dancing with the Stars jest znany na niemal całym świecie. Do Polski trafił najpierw pod nazwą Taniec z gwiazdami i był emitowany na antenie TVN. Od 2014 roku format przejęła stacja Polsat, która wyświetla go pod nazwą Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Pod koniec października widzowie w całym kraju oglądali finał 12. edycji programu. Zmierzyli się w nim ze sobą wokalistka Kajra w parze z Rafałem Maserakiem i serialowy aktor Piotr Mróz Hanną Żudziewicz Kryształowa Kula powędrowała do rąk tej drugiej pary.

Zwycięzca programu w rozmowie z naszą reporterką powiedział, że był pod wrażeniem umiejętności Kajry i wyznał, na co wyda pieniądze z nagrody:

Gdybym wiedział na co przeznaczę wygraną, to automatycznie stawiałbym siebie w roli turbo faworyta, bo już bym wiedział, że zgarnę nagrodę. Nie dzielę skóry na niedźwiedziu. Mamy te pieniądze, mamy Kryształową Kulę i zastanowimy się, co z nimi zrobimy. Na razie chcę odpocząć od tańca. Jutro na 7 mam zdjęcia do serialu.

Piotr zapewnił też, że udział w programie podbił jego popularność i sprawił, iż posypały się względem niego propozycje współpracy:

Pojawiły się pewne propozycje, ale te rozmowy zostały przełożone na późniejszy czas, bo chciałem się w 100 procentach oddać programowi. Teraz mam Kryształową Kulę, będę miał troszeczkę więcej czasu, więc wrócimy do rozmów.

Od października fani formatu niecierpliwie czekali na wieści o nowych uczestnikach. Niestety nie mamy dla nich dobrych wieści. Nowa edycja „TzG” nie zostanie pokazana zbyt prędko.

Polsat zrezygnował z „TzG”? Kiedy zobaczymy nową edycję?

Po finale 12. edycji prowadzący „TzG”, Krzysztof IbiszIzabela Janachowska Paulina Sykut-Jeżyna, wyznali, że nowa seria programu zostanie wyemitowana na wiosnę 2022 roku. Portal Press rozwiał wątpliwości i przekazał czytelnikom, że Polsat zrezygnował z tego pomysłu.

Osoby zaangażowane w projekt informują, że program może wrócić na antenę jesienią, ale podkreślają, że żadne decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły. Polsat oficjalnie nie komentuje sprawy – podano.

Wpływ na tę decyzję może mieć malejąca oglądalność. 12. edycję oglądało o blisko 400 tysięcy widzów mniej niż poprzedniczkę. Czy to oznacza rezygnację Polsatu z „TzG” jako takiego? Tego nie wiemy. Zaznaczmy jednak, że taka sytuacja to nie pierwszyzna. Już w 2018 i 2019 roku stacja rezygnowała z wiosennej edycji. Myślicie, że jeszcze zobaczymy nowe odcinki?


Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali Taniec z gwiazdami 12

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali Taniec z gwiazdami 12

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali Taniec z gwiazdami 12

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali Taniec z gwiazdami 12

Taniec z Gwiazdami 12. Finał - Paulina Sykut, Izabela Janachowska, Krzysztof Ibisz

Taniec z Gwiazdami 12. Finał - Paulina Sykut, Izabela Janachowska, Krzysztof Ibisz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×