Pary jednopłciowe w „TzG”. Na świecie to już norma. Oto najgłośniejsze duety. Właśnie dołączyła do nich Polska

Pary jednopłciowe w Tańcu z gwiazdami

Pary jednopłciowe w Tańcu z gwiazdami

Oto pary jednopłciowe, które zrobiły furorę w zagranicznych edycjach Tańca z gwiazdami. Tej jesieni dołączy do nich kolejny duet – tym razem stworzą go Polacy.

To już pewne. W polskiej edycji Tańca z gwiazdami wreszcie zobaczymy parę jednopłciową. O Kryształową Kulę — jak podał Pomponik — zawalczy Jacek Jelonek, któremu partnerować będzie jeden z tancerzy (na razie nie ujawniono jego nazwiska). Mężczyzna zyskał popularność, biorąc udział w programie Prince Charming, w którym – z powodzeniem – poszukiwał swojej drugiej połówki.

Od lat pary jednopłciowe biorą udział w Dancing With the Stars w najróżniejszych krajach. Oto zestawienie ośmiu najlepszych duetów tej samej płci z DWTS. Ranking opracował brytyjski dziennikarz portalu Out Raffy Ermac. Poniżej prezentujemy wybrane przez niego najlepsze taneczne duety.

8. Irlandia: Lottie Ryan i Emily Barker

W edycji irlandzkiego „DWTS” pojawili się Lottie Ryan Emily Barker. Ta pierwsza jest prezenterką radiową. Druga, oczywiście, profesjonalną tancerką. Ich występy prawdopodobnie były pierwszymi tańcami kobiet pokazanymi w historii telewizji w Irlandii. Próbkę talentu pary pokazujemy poniżej.

7. Irlandia: Brian Dowling i Kai Widdrington

W 2020 roku w irlandzkim „DWTS” pojawili się Brian Dowling Kai Widdrington. Dowling jest homoseksualistą i dumnym mężem swojego partnera. Para dała prawdziwego czadu. Dołączamy link do tanecznych popisów przystojnych mieszkańców Zielonej Wyspy.

6. Australia: Courtney Act i Joshua Keefe

W 2019 roku w australijskim „DWTS” mogliśmy zobaczyć Joshuę Keefe’a i drag-queen Courney Act. Courtney była pierwszą drag-queen w historii programu. Para zajęła drugie miejsce. Możecie obejrzeć występ nietypowej pary w wielkim finale „DWTS” na Antypodach. Trzeba przyznać, że ich kreacje wprawiają w osłupienie! Wow!

5. Dania: Jakob Fauerby i Silas Holst

Jakob Fauerby Silas Holst pojawili się razem w duńskim „DWTS” w 2019 roku. Panowie wywołali istotną furorę. W rezultacie udało się im zwyciężyć cały sezon! Gratulujemy. W poniżej zamieszczonym programie widać fragmenty ich występu z „DWTS”.

4. Włochy: Giovanni Ciacci i Raimondo Todaro

Czwarta lokata przypadła Giovanniemu Ciacci Raimondo Todaro. Panowie wzięli udział we włoskim „DWTS” w 2018 roku. Była to pierwsza para męska, która tańczyła razem przez cały sezon. Poniżej prezentujemy tańce przystojnych Włochów. Na tym konkretnym filmiku wykonują oni salsę.

2./3. USA: Nyle DiMarco i Keo Motsepe/Jodie Sweetin i Peta Murgatroyd

Drugie miejsce w rankingu zajęli Nyle DiMarco Keo Mosepe, czyli uczestnicy sezonu „DWTS”, który ukazał się w 2016 roku w Stanach Zjednoczonych. Nyle DiMarco występował na stałe z Petą Murgatroyd. Keo Mosepe z kolei z Jodie Sweetin. Na krótki czas pary jednak zamieniły się – panowie tańczyli z panami, a panie z paniami. Ich wspólne pląse możecie zobaczyć poniżej.

Na trzecim miejscu uplasowały się wspomniane Jodie Sweetin i Peta Murgatroyd. Panie występowały razem podczas przywołanej już zamiany partnerów. Ich czułe objęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.

1. Izrael: Dorit Milman i Gili Shem Tov

Pierwsze miejsce w rankingu Out zajęły Dorit Milman i Gili Shem Tov z izraelskiej wersji „DWTS”.  Panie wzięły udział w programie w 2011 roku. Shem jest zdeklarowaną lesbijką. Pokaz ich talentu możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Jak podobają się wam te występy? Już za kilka tygodni zobaczymy, jak na parkiecie poradzi sobie Jacek Jelonek, który w Tańcu z gwiazdami będzie reprezentował całą społeczność LGBTQIA+.


JoJo Siwa zdjęcie z Twittera

JoJo Siwa zdjęcie z Twittera

JoJo Siwa i Jenna Johnson. Skrin z YT

JoJo Siwa i Jenna Johnson. Skrin z YT

Gili Shem Tov & Dorit Milman. Skrin z YouTube

Gili Shem Tov & Dorit Milman. Skrin z YouTube

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×