Szukaj

Kiedy nowa edycja „Tańca z gwiazdami”? Komentarz Iwony Pavlović niestety jest jednoznaczny

Iwona Pavlović, Taniec z gwiazdami

Iwona Pavlović, Taniec z gwiazdami

Iwona Pavlović zdradziła kulisy kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami. Czy możemy liczyć na to, że wiosną nowe pary zawalczą o Kryształową Kulę?

Ostatnia edycja Tańca z Gwiazdami przyniosła wszystkim sporo emocji. Odbywała się ona w wyjątkowych okolicznościach. Pandemia koronawirusa wprowadziła ogromny chaos podczas odcinków na żywo. Wiosną, kiedy program wystartował, zaledwie po dwóch odcinkach produkcja była zmuszona przerwać jego emisję. Wprowadzona kwarantanna uniemożliwiła dalsze treningi i występy uczestników. Wszystko zostało przełożone do jesiennej ramówki.

We wrześniu show ruszyło zgodnie z planem. Niestety nie wszyscy ponownie zdecydowali się wziąć w nim udział, ale większość par stawiła się na parkiecie. Od samego początku nie zabrakło emocji związanych z tańcem. Trzy tygodnie przed finałem sprawy zaczęły się komplikować. Najpierw ze względu na kontuzję zrezygnował Sylwester Wilk. Później było już coraz gorzej. Kwarantannę musieli odbyć Bogdan Kalus oraz Lenka i Jan Klimentowie, co skutecznie wykluczyło ich z dalszego udziału. Tuż przed ścisłym finałem Sylwia Lipka i jej taneczny partner Rafał Maserak otrzymali pozytywny wynik testu na koronawirusa. Do walki o Kryształową Kulę ostatecznie stanęły: Julia Wieniawa i Edyta Zając.

Taniec z Gwiazdami: kiedy nowa edycja?

Ze względu na wzrastające ryzyko zachorowań i w trosce o zdrowie uczestników oraz całej ekipy pracującej przy show produkcja zdecydowała o przyśpieszeniu finału. Jak już wiemy decyzją widzów główną nagrodę, czyli Kryształową Kulę oraz 100 tys. złotych zdobyła Edyta Zając.

Taniec z Gwiazdami jest najpopularniejszym rozrywkowym programem stacji Polsat. Każdy kolejny odcinek gromadzi przed telewizorami sporą widownię. Czy odbędzie się kolejna edycja? Co nieco na ten temat w rozmowie z magazynem Party zdradziła Iwona Pavlović.

Patrząc na to, co się dzieje w tej chwili, myślę, że byłoby ryzykowne podejmować decyzję o realizacji kolejnej edycji naszego programu – wyznała jurorka show.

Tancerka zdradziła także, czy wiosną możemy się spodziewać, że program wystartuje na nowo.

Myślę, że potrzeba czasu, żeby zobaczyć, czy COVID będzie trwał dłużej, niż myślimy. Myślę, że stacja i produkcja nie chcą sobie pozwolić, żeby kolejna edycja była z takimi przygodami, jak ta.

Trudno nie zgodzić się ze słowami Iwony, ponieważ 11. edycja programu przyniosła wiele emocji, i to nie tylko tych związanych z samym tańcem. Pozostaje mieć nadzieję, że sytuacja z koronawirusem zostanie opanowana na tyle, że kolejny sezon odbędzie się w normalnych warunkach. Kiedy to nastąpi? Niestety raczej nie prędko.


Edyta Zając, Michał Bartkiewicz - Taniec z gwiazdami, finał

Edyta Zając, Michał Bartkiewicz - Taniec z gwiazdami, finał

Edyta Zając - finał TZG

Edyta Zając - finał TZG

Julia Wieniawa i Edyta Zając - finał TZG

Julia Wieniawa i Edyta Zając - finał TZG

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×