Szukaj

Mąż największej gwiazdy „Tańca z Gwiazdami” wygrał zagraniczne show! [WIDEO]

James Jordan wygrał zagraniczną edycję „Dancing on Ice”

Ola Jordan ma swój Taniec z Gwiazdami, ale jej mąż również nie próżnuje. James Jordan właśnie wygrał w tanecznym brytyjskim show. Wystąpił w Dancing on Ice i zwyciężył najnowszą edycję programu. Z kim tańczył? 

Ola Jordan bez dwóch zdań sprawia, że Taniec z Gwiazdami jest jeszcze bardziej ekscytujący niż do tej pory. Gwiazda, która dołączyła do jury w poprzedniej edycji, jest nie tylko profesjonalistką, ale również przepiękną kobietą. Gdy tańczy, trudno oderwać od niej wzrok. Jak się okazuje, jest to pasja, którą dzieli ze swoim ukochanym mężem, Jamesem Jordanem. On również ma się czym pochwalić!

Okazuje się, że James nie tylko tańczy, ale również robi to na mistrzowskim poziomie. Partner pięknej Oli właśnie został kolejnym zwycięzcą zagranicznej edycji Dancing on Ice. Jordan wystąpił w parze z Alexandrą Schauman i 10 marca wytańczył sobie nie tylko podium, ale również główną nagrodę w programie. Jest to bez wątpienia ogromne osiągnięcie, biorąc pod uwagę bardzo wyrównany poziom i zaciętą rywalizację pomiędzy uczestnikami, która trwała do samego końca. Według doniesień brytyjskich tabloidów, jury do samego końca nie było pewne kto zwycięży.

Okazało się również, że James jest bardzo skromnym człowiekiem. Nie chciał, by mówiono to na wizji, ale leczył ramię po kontuzji i na parkiecie nie pojawił się w pełni sił.

Gratulujemy!

Justyna Żyła narobiła dymu w „Tańcu z gwiazdami”! Oli Jordan opadła szczęka, ale to Iwona Pavlović nie przebierała w słowach!

Polska gwiazda z mężem na okładce zagranicznego magazynu „Hello!”. Ola Jordan opowiedziała o smutnym problemie w swoim związku

Taniec z gwiazdami 9: Znamy uczestników, ale co dalej z Olą Jordan? Już wiemy, czy wystąpi w nowej edycji


Ola Jordan z mężem, Jamesem Jordanem

Ola Jordan z mężem, Jamesem Jordanem

Ola Jordan z mężem Jamesem

Ola Jordan z mężem Jamesem

Ola Jordan z mężem Jamesem

Ola Jordan z mężem Jamesem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×