Szukaj

„Taniec z gwiazdami 8”- FINAŁ! Beata Tadla czy Kasia Dziurska? Już wiemy która para zdobyła Kryształową Kulę! Wygrali przewagą niecałego 1%! [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Taniec z gwiazdami 8 kto wygrał?

Taniec z gwiazdami 8 kto wygrał?

Beata Tadla wygrała Taniec z gwiazdami 8

Ósma edycja Tańca z gwiazdami dobiegła końca. Po dwóch miesiącach tanecznych zmagań gwiazd na parkiecie, poznaliśmy zwyciężczynię wiosennego sezonu show – została nią Beata Tadla, która niemalże od początku uchodziła za faworytkę.

W finale Beata zmierzyła się – ku zaskoczeniu wielu – z Kasią Dziurską, dla której udział w Tańcu z gwiazdami był okazją do zaprezentowania się szerokiej publiczności. Dotychczas Kasia cieszyła się największą rozpoznawalnością wśród fanek zdrowego stylu życia, który propaguje. Z pewnością tysiące Polek wspierało swoją mentorkę w walce o Kryształową Kulę.

Beata Tadla wygrała Taniec z gwiazdami otrzymując ponad 50,27% głosów.

Odbierając Kryształową Kulę Beata była bardzo wzruszona, wielkie emocje udzieliły się również jej partnerowi –  Jankowi Klimentowi, który płakał jak dziecko. Beata nie pozwoliła sobie wyrwać mikrofonu z rąk, na zakończenie programu wyznała:

Myślę, że dopiero w poniedziałek będę mogła powiedzieć co tak naprawdę czuję. Chciałbym pogratulować moim rywalom, bo rywalizować z wami to była wielka uczta. Brawo dla was wielkie. Nie wyłączycie mi mikrofonu tak szybko, to nie sejm. Ja muszę to powiedzieć, drodzy państwo to dzięki wam, to dzięki widzom mogliśmy przechodzić z odcinka na odcinek, każdy był krokiem do wielkiego zwycięstwa, ale tutaj nie ma przegranych, tutaj są uczestnicy, którzy przeżyli coś niezwykłego. Jestem typem człowieka, który bał się swoich ograniczeń, chciał rezygnować, czuł ból, miał siniaki, ale przetrwałam dzięki państwa wsparciu. Dziękuję za wszystkie listy, ale nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie ten wspaniały człowiek, który stoi obok mnie. Janku, czy ty to rozumiesz? Zdobyłeś Kryształową Kulę drugi raz z rzędu, zdobyłeś mistrzostwo! Jest cudownym człowiekiem, który wspierał mnie swoją dobrą energią, podzielił się swoją przyjaźnią, dobrem i żoną, która pomagała przy treningach, wspierała nas cudownie.

Finał Tańca z gwiazdami – co się działo?

W finałowym odcinku Tańca z gwiazdami obie pary zaprezentowały się z najlepszych stron w trzech tańcach. Finałowe występy zostały nagrodzone wielkimi brawami i wysokimi notami jurorów. Na scenie wspierali ich najpopularniejszy polscy wokaliści – Kasię Grzegorz Hyży, zaś Beatę Tadlę Margaret. W trakcie show prezentowano cząstkowe wyniki, które zmieniały się jak w kalejdoskopie – raz prowadziła Kasia, a raz Beata.

Po ostatnim tańcu, Beata wyznała, że za kulisami popłakała się:

Staliśmy przed tym tańcem, polały nam się łzy. Tak było cały czas przez te ostatnie miesiące, były i łzy, i pot, wzloty, upadki… Janek jest świetnym tancerzem, mężem i cudownym przyjacielem.

Łzy Tadli mogliśmy zobaczyć także podczas jednego z materiałów zapowiadających taniec. Wówczas dziennikarka nawiązała do rozstania z Jarosławem Kretem, który podobno odszedł od niej bez słowa wyjaśnienia tuż przed startem Tańca z gwiazdami. Beata przyznała, że była skłonna zrezygnować z udziału w show:

Program dla mnie zaczął się od wielkiego uderzenia, od wielkiego bólu, od tego, że po pierwszym tańcu chciałam zrezygnować, ale pomyślałam, że teraz zrobię coś dla siebie, że wytańczę wszystko to, co złe, że moje życie może zmienić, że ten czas nauki tańca będzie takim pomostem pomiędzy moim dawnym a nowym życiem. Przez tę całą burzę nie przeszłabym w pojedynkę, bez Janka by mi się nie udało – wyznała Tadla.

Taniec z gwiazdami 8 to także debiut nowej jurorki – Oli Jordan, która zajęła miejsce po Beacie Tyszkiewicz. Piękna jurorka została nagrodzona specjalnym wyróżnieniem, za najbardziej spektakularny taniec w całej edycji. Tym tańcem okazała się ognista samba, którą Ola zatańczyła z Iwoną Pavlović.

Podczas dzisiejszego wieczoru Iwona nie szczędziła komplementów swojej młodszej koleżance. Dodajmy, że jurorki w trakcie finałowego odcinka, ponownie dały swój popis taneczny. Ola Jordan w krótkiej mini zaprezentowała swoje zgrabne nogi, natomiast Iwona Pavlović, w stylowej kreacji od Teresy Kopias, pochwaliła się swoją nową, bardzo szczupłą sylwetką.

Przypomnijmy, że w ósmym sezonie programu w Polsacie wystąpili: Antek Smykiewicz, Jarosław Kret, Angelika Mucha, Renata Kaczoruk, Dariusz Wieteska, Krzysztof Gojdź, Popek, Martyna Kupczyk, Wiktoria Gąsiewska, Beata Tadla i Kasia Dziurska.

Spodziewaliście się, że to Beata Tadla wygra Taniec z gwiazdami 8?

Beatę Tadlę podczas odcinków na żywo często wspierał jej syn:

Beata Tadla była o krok od porzucenia „Tańca z Gwiazdami”: „Chciałam zrezygnować po pierwszym tańcu”

Beata Tadla zaliczyła niebezpieczną wpadkę w „Tańcu z Gwiazdami”! Fani wstrzymali oddech! Co się stało?

Beata Tadla świeżo po rozstaniu z Kretem wygląda kwitnąco i bardzo młodo! Zdradziła swoją receptę na urodę!


Beata Tadla wygrała Taniec z gwiazdami 8

Beata Tadla wygrała Taniec z gwiazdami 8

Beata Tadla wygrała Taniec z gwiazdami 8

Beata Tadla wygrała Taniec z gwiazdami 8

Beata Tadla i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 8 finał

Beata Tadla i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 8 finał

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×