Taniec z Gwiazdami 8: Nie uwierzycie na kogo stawiają bukmacherzy! Zaskoczy wszystkich i wygra?

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Taniec z Gwiazdami. Popek faworytem bukmacherów

Wygląda na to, że tegoroczna edycja Tańca z Gwiazdami, który zadebiutował w wiosennej ramówce Polsatu przejdzie do historii show. Ósma edycja od początku wzbudzała sporo kontrowersji, a wszystko ze względu na niezwykle ciekawe nazwiska zgromadzone na parkiecie. Zdążyliśmy już pożegnać Jarosława Kreta czy Wiktorię Gąsiewską, której odejście fani uważają za bardzo niesprawiedliwe, ale o Kryształową Kulę wciąż walczą między innymi Renata Kaczoruk, Krzysztof Gojdź czy Popek. Udział tego ostatniego wszyscy wielbiciele show przyjęli z pewną konsternacją. Jak się okazuje – to właśnie on jest faworytem w konkursie!

Swojego championa wskazali bukmacherzy, którzy rzadko się mylą jeśli chodzi o pieniądze i dobre zakłady. Okazuje się, że mimo kontrowersyjnego wyglądu, Popek ma wszystko czego potrzeba by odnieść sukces w głosowaniu opartym nie tylko na głosach jury, ale również na popularności:

Popek jest bardzo rozpoznawalny. Potencjał ma bardo duży, bo zapewne duża część jego fanów muzyczno-sportowych ogląda show i wysyła SMS-y, a trudno wśród jego konkurencji wskazać osobę z podobną liczbą kibiców przed telewizorami. Niektórych uczestników show widzowie Polsatu w ogóle nie kojarzą z aktywności poza programem – tłumaczą w rozmowie z Super Expressem

Co jeszcze ciekawsze, według bukmacherów konkurować z Popkiem mogą jedynie Beata Tadla, która ostatnio zyskała wiele sympatii przez niezbyt szczęśliwe i kulturalne rozstanie z Kretem oraz Angelika Mucha, która może liczyć na grono swoich wielbicieli z blogosfery. A kto odpadnie w kolejnym odcinku? Tu również spore zaskoczenie, bo typowany jest Gojdź.

Jak myślicie? Prognozy bukmacherów mają szanse się ziścić?

Kuba Wojewódzki pomaga Renulce wygrać Taniec z Gwiazdami! Taki pomysłowy chłopak to skarb!

Taniec z Gwiazdami 8: Wielkie emocje w czwartym odcinku! Nikt nie spodziewał się, że to ONI odpadną tak szybko!

Piękna Beata Tadla pod obstrzałem! Najpierw Jarosław Kret a teraz “Taniec z gwiazdami”! [WIDEO]

 


Popek, Anja Lesar i Mateusz Ziółko – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 4

Popek, Anja Lesar i Mateusz Ziółko – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 4

Popek i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami 8, odcinek weselny

Popek i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami 8, odcinek weselny

Popek i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 2

Popek i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×