Szukaj

Ewa Farna ostro kibicuje swojej przyjaciółce w “Tańcu z Gwiazdami”! Nikt nie przypuszczał, że dziewczyny się znają!

Ewa Farna, Taniec z gwiazdami

Ewa Farna wspiera Renatę Kaczoruk w Tańcu z Gwiazdami

Taniec z gwiazdami budzi ogromne emocje. Nowa edycja show Polsatu cieszy się ogromną popularnością, zdobywając wciąż nowych fanów. Widzowie z rumieńcami na twarzy, śledzą kolejne odcinki show, trzymając kciuki za swoich faworytów. Okazuje się, że wśród fanów tanecznego show jest również popularna piosenkarka Ewa Farna.

Gwiazda nieświadomie wyjawiła, że i ona ma swoją faworytkę! Wszystko się wydało, gdy na Instagramie jednej z uczestniczek show, pojawił się jednoznaczny post. Nikt nie przypuszczał, że Ewa przyjaźni się z Renulką, bo właśnie za jej popisy na parkiecie piosenkarka mocno trzyma kciuki. Na Instagramie dziewczyny Kuby Wojewódzkiego pojawiło się przepiękne selfie z Ewa Farną. Kaczoruk tę cudną fotkę wkleiła przed emisją ostatniego odcinka tanecznego show Polsatu:

@ewa_farna93 jest z nami! – napisała Renata Kaczoruk na swoim profilu.

Zatem już wiadomo, że dziewczyny się przyjaźnią, co z pewnością dla wielu jest sporym zaskoczeniem. Fani Renulki natychmiast wyrazili swoją radość i ogromne wsparcie. Pod selfie czytamy sporo miłych słów.

  • Renia! Najpiękniejszy taniec jaki kiedykolwiek widziałam! ❤
  • Piękna kiecka, piękna piosenka, piękny taniec i piękna Renulka
  • Boże Ty musisz wygrać ten program! ❤️
  • Renia…brawooooooooo to było cudne.
  • Moje wsparcie masz ….. ♥️♥️♥️ stwierdziłam że na 10 SMS w tygodniu jeszcze mnie stać uwielbiam Cię
  • Pani Renato, to jest mój pierwszy komentarz na instagramie, ale nie mogę się powstrzymać. Tańczyła Pani przepięknie, wyglądała zjawiskowo. Nie wiem o co tu chodzi
  • Ufff jak dobrze, że Pani nie odpadła…kamień z serca…piękny taniec! I brawo za odwagę, że mimo całego hejtu zdecydowała się Pani na udział, bo ta y zwyczajni ludzie jak ja czują, że jest Pani fajną, szczerą dziewczyną:)
  • Czemu nie przyprowadziłaś swojego chłopaka
  • Myślałam ze to jakieś jaja z tymi parami zagrożonymi. Ze zaraz usłyszę „ jesteście bezpieczni”. Oby to dało Ci większego kopa na treningach. Gorąco Ci kibicuje. Jesteś moja faworytka! Jestem w szoku ze Ci to pisze ale zdenerwowała mnie ta sytuacja

Ewa Farna nie jest sama, Renulce kibicuje sporo fanów! Warto przypomnieć, że Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski w ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami zatańczyli rumbę, za którą uzyskali 31 punktów. Dodatkowo jeden z jurorów uznał ją za faworytkę całego show.

Jesteś jedną z faworytek – powiedział Michał Malitowski.

Niestety, publiczność nie wysłała wystarczającej liczby SMS-ów przez co Renata trafiła do strefy zagrożonych.

A wy komu kibicujecie?

To jakiś żart?! Z „Tańca z gwiazdami” odpadli faworyci! Szokujący finał hucznego wesela!

Łzy Beaty Tadli w „Tańcu z gwiazdami”! TO pytanie przelało czarę goryczy: „Aleś mnie zapytał…”

 

Jak Wiktoria Gąsiewska pocieszała się po porażce w „Tańcu z Gwiazdami”? Wypłakiwała się na parkiecie w ramionach przystojniaka!


Czy imponuje Ci Renata Kaczoruk?

×