Z „TzG” odeszła kolejna gwiazda. Polsat wydał oficjalne oświadczenie

Taniec z gwiazdami 11

Taniec z gwiazdami 11

Kolejna gwiazda popularnego dance show nie pojawi się na ekranach telewizorów. Kogo nie zobaczymy ponownie na parkiecie Tańca z gwiazdami?

Taniec z gwiazdami 11 na ekranach telewizorów zadebiutował wiosną. Do walki o Kryształową Kulę stanęło w sumie jedenaście par. Już podczas pierwszego odcinka przed telewizorami zasiadła ogromna liczba widzów. Drugi z odcinków również zapowiadał sporo mocnych wrażeń. To właśnie wtedy Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino zdobyli komplet punktów i wysunęli się na faworytów tej edycji. Prawie wszyscy występujący zrobili postęp, co można było zauważyć podczas ich tańca.

Producenci jednak z uwagi na panującą pandemię koronawirusa postanowili przełożyć kolejne odcinki na jesień. Decyzja była zaskoczeniem nie tylko dla uczestników, ale także dla prowadzących. Krzysztof Ibisz, który ją przekazywał, uważał jednak, że jest słuszna:

Uważam, że była to bardzo słuszna decyzja. Idąc na próby czułem, że może to być nasz ostatni program – komentował w rozmowie z Jastrząb Post.

Taniec z gwiazdami 11. Kto odszedł z programu?

Premiera nowych odcinków Tańca z gwiazdami 11 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy? Tajemnicę zdradziła Malwina Wędzikowska, która przez ostatnie tygodnie prowadziła transmisje na żywo. Zdradziła, że show powróci na antenę już na początku września:

4 września wraca na antenę Taniec z gwiazdami i już nie mogę się doczekać! Za chwilę wchodzę do pracowni i zaczynam pracę nad kostiumami do „Tańca z gwiazdami”.

Internauci zaczęli snuć domysły na temat tego, czy ekipa pojawi się na parkiecie w pełnym składzie. Tym bardziej że swoją decyzję o odejściu niedawno ogłosił Marcin Bosak. Teraz okazuje się, że to nie jedyna zmiana, jaka czeka widzów. Na ekranie nie zobaczymy również Janji Lesar, która była trenerką Tomasza Oświecińskiego. Producenci wystosowali w tej sprawie już oświadczenie:

Z przykrością informujemy, że na dwa tygodnie przed startem 11. edycji z ekipy tancerzy z powodów osobistych odeszła Janja Lesar – trenerka Tomasza Oświecińskiego.

Nową trenerką aktora została Wiktoria Omyła, którą mogliśmy zobaczyć podczas siódmej edycji Tańca z gwiazdami, a także w tej edycji programu. Partnerowała wtedy Marcinowi Korczowi, z którym zajęła 3. miejsce, dochodząc do półfinału. Teraz natomiast tańczyła u boku Marcina Bosaka.

Wiktoria Omyła posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Jest Mistrzynią Polski w 10 tańcach oraz Vice Mistrzynią Świata w tej samej kategorii. Mamy nadzieję, że nowa para nieraz nas zaskoczy na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne odcinki.


Wiktoria Omyła

Wiktoria Omyła

Tomasz Oświeciński i Janja Lesar – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Tomasz Oświeciński i Janja Lesar – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Tomasz Oświeciński i Janja Lesar - Taniec z gwiazdami 11

Tomasz Oświeciński i Janja Lesar - Taniec z gwiazdami 11

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×