Taniec z Gwiazdami tuż, tuż! Kto powalczy o Kryształową Kulę?

Taniec z gwiazdami Stefano Terrazzino w jury za Beatę Tyszkiewicz

Taniec z gwiazdami Stefano Terrazzino w jury za Beatę Tyszkiewicz

Z każdym kolejnym dniem poznajemy nowych uczestników zbliżającego się Tańca z Gwiazdami. Choć Polsat stara się trzymać wszystko jeszcze w tajemnicy, ponad połowa kart została odkryta. Znamy już dziewięć osób, które zmierzą się na parkiecie show.

Taniec z Gwiazdami 22 – kto wystąpi?

Emisja kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami rozpocznie się już w marcu. Produkcja jest w trakcie kompletowania ekipy. Choć wiele informacji jest jeszcze owianych tajemnicą, kilka nazwisk uczestników zostało ujawnionych.

Pierwszym z nich, potwierdzonym przez stację został Jakub Kucner, Mister Polski 2017. Nie jest to zaskakująca decyzja, bowiem historia pokazuje, że produkcja lubi zatrudniać mężczyzn z tym tytułem. Wcześniej na parkiecie mogliśmy oglądać Rafała Maślaka oraz Rafała Jonkisza. Kolejno Mistera Polski 2014 i Mistera Polski 2015.

Kuba to nie jedyny wysportowany uczestnik 22. edycji programu. W Tańcu z Gwiazdami zatańczy również inny trener personalny, Daniel Kuczaj, znany szerszej publiczności jako Qczaj. Męską drużynę programu zasili Paweł Dudek, znany jako Czadoman.

Żeńska część obsady jest póki co bardziej rozbudowa. O Kryształową Kulę powalczą m.in Agnieszka Radwańska, Anna Jagodzińska, Macademian Girl, Dominika Tajner-Wiśniewski, oraz Justyna Żyła. Obecność tej ostatniej najbardziej zaskoczyła fanów show. Pod postami na Facebooku, czy Instagramie nie brakuje negatywnych komentarzy:

  • Tragedia. Staczacie się biorąc taką osobę do programu
  • A przepraszam jaka z niej jest gwiazda??? Osobiście pierwszy raz kobietę na oczy widzę…
  • Mogę się założyć, że żyły sobie wypruje, a nie wygra.

Ostatnim z ujawnionych nazwisk jest Joanna Mazur – niewidoma lekkoatletka, multimedalistka mistrzostw świata i europy osób niepełnosprawnych. Decyzję tę ogłosiła Nina Terentiew podczas Gali Mistrzów Sportu.

Jak myślicie, kogo jeszcze zobaczymy w nadchodzącej edycji?

TYLKO U NAS! Stefano Terrazzino wraca do „Tańca z gwiazdami”, a my wiemy z kim zatańczy! Wygraną ma w kieszeni!

Wygrał „Taniec z gwiazdami”, zniknął, a teraz wraca kompletnie odmieniony! Przystojny gwiazdor jest do schrupania! Wygląda jak chodzący ideał!

TYLKO U NAS! Agnieszka Kaczorowska nie zatańczy już w „Tańcu z gwiazdami”! Wiemy czym podpadła w Polsacie!


Agnieszka Radwańska obecnie

Agnieszka Radwańska obecnie

Justyna Żyła na konferencji programu

Justyna Żyła na konferencji programu "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!"

Jakub Kucner – Mister Supranational 2018

Jakub Kucner – Mister Supranational 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×