Szukaj

Julia Wieniawa w „TZG” w starej sukience. Dostała ją po wyższej o 20 cm uczestniczce. Widać, że jest za duża?

Julia Wieniawa – Taniec z gwiazdami

Julia Wieniawa – Taniec z gwiazdami

Julia Wieniawa w Tańcu z Gwiazdami zatańczy w tej samej sukience co inna uczestniczka 6 lat temu. To nic, że dzieli je 20 cm różnicy – kreacja idealnie pasuje na jedną, jak i drugą. Która wygląda lepiej?

Polsat szykuje nieprawdopodobną edycję Tańca z gwiazdami. O Kryształową Kulę zawalczą gwiazdy i celebryci, których zna i podziwia wielu Polaków. W programie zobaczymy między innymi: Anię Karwan, Marcina Bosaka i Tomasza Oświecińskiego. Jednak największą bombą jest obecność Julii Wieniawy.

Aktorka od kilku lat już była namawiana przez producentów do udziału w show, ale dopiero teraz przyjęła kuszącą ofertę. Polsat za jej cotygodniowe występy zapłaci aż 30 tysięcy złotych. Zatańczy z Stefano Tarrazzino, więc ma wielkie szanse na wygraną. Niedawno pokazała swoje pierwsze wprawki. Wystąpiła w pięknej czerwonej sukience. Fani programu z pewnością rozpoznali kreację.

Taniec z gwiazdami: Julia Wieniawa w sukience Marceliny Zawadzkiej

Okazuje się, że to nie jest przypadek, a celowe działanie. Produkcja programu mocno wzięła sobie do serca sprawy ekologii i w nowej edycji postanowiła wykorzystać stare stroje.

Kreację, w której Julia Wieniawa prezentowała się podczas sesji zdjęciowej do celów promocyjnych programu, sześć lat temu nosiła w show Marcelina Zawadzka.

Portal Pudelek zapytał prezenterkę, żeby potwierdzić, czy to na pewno ta sama kreacja. Odpowiedź Zawadzkiej nie pozostawia żadnych złudzeń:

Tak, Julka tańczy w tej samej sukience, co ja. Mam nadzieję, że przypadła jej do gustu i że przyniesie jej szczęście! Trzymam za nią mocno kciuki – powiedziała w rozmowie.

Która z pań prezentuje się lepiej? Obie mają imponujące figury, więc każda wygląda świetnie. Czerwona sukienka z frędzlami pasuje zarówno blondynce jak i brunetce. I co ważne – idealnie sprawdza się na mierzącej 161 cm Julii, jak i o 20 cm wyżej Marceline.

Czy kreacja przyniesie szczęście Julii? Już wkrótce się przekonamy.

Zobacz: Taniec z gwiazdami 11: Wydało się, z kim zatańczy Julia Wieniawa! Już lepiej nie mogła trafić


Julia Wieniawa w

Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami"

Marcelina Zawadzka w Tańcu z Gwiazdami

Marcelina Zawadzka w Tańcu z Gwiazdami

Marcelina Zawadzka w Tańcu z Gwiazdami

Marcelina Zawadzka w Tańcu z Gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×