Szukaj

Joanna Koroniewska kolejną uczestniczką Tańca z Gwiazdami? Wpisy aktorki mówią same za siebie

Joanna Koroniewska, Taniec z gwiazdami

Joanna Koroniewska, Taniec z gwiazdami

Joanna Koroniewska swoimi publikacjami na Instagramie podsyca plotki o tym, że ma wystąpić w kolejnej edycji show, i to nie sama. Co tym razem pokazała?

Joanna Koroniewska jest tak samo znana ze swojej działalności w social mediach, jak ze swoich ról. Ma coraz więcej fanów, z którymi dzieli się wybranymi szczegółami ze swojego życia. Od jakiegoś czasu trwa giełda nazwisk gwiazd, które uświetnią kolejną edycję Tańca z Gwiazdami. Sami przyznacie, że obecność Joasi wzbogaciłoby program. Aktorka zdaje sobie z tego sprawę i plotek o swoim ewentualnym występie nie komentuje. Za to je podsyca wpisami, jak ten ostatni na jej Instagramie.

Joanna Koroniewska w Tańcu z gwiazdami?

Taniec z gwiazdami, to show, które przed telewizory przyciąga tysiące widzów. Już wiosną na antenie Polsatu zostanie wyemitowana jedenasta edycja, a od wielu tygodni w kolorowej prasie pojawiają się nazwiska potencjalnych kandydatów, którzy staną do walki o Kryształową Kulę. Kogo zobaczymy? Pewny już jest udział, miedzy innymi, Anny Karwan, Julii, Wieniawy czy Marcina Bosaka. A może do tej stawki dołączy Koroniewska?

Właśnie zasugerowała to swoim wpisem, niby żartem, na swoim Instagramie. Mało tego, daje do zrozumienia, że zatańczy też Maciej. Na zdjęciu pozuje z Lenką Klimentovą oraz swoim mężem, Maciejem Dowborem. Co napisała?

Czy wystąpimy razem w 11 edycji #tanieczgwiazdami?!? Był już przecież @jarekkret z @beatatadla. Była cudowna @kurdejszatan z @rafal.szatan_this_is_me. Zawsze, czyli właściwie przez 11 edycji jest @paulinasykutjezyna z @krzysztof_ibisz_official więc teraz chyba czas nastał i na NAS!!!W końcu jesteśmy Dowbory i do tego Happy. To co nam to szkodzi?!! Jak myślicie, kto w tańcu lepszy- Maciek czy ja ?!!? Niestety jestem kobietą a zdecydowanie najchętniej potańczyłabym z Lenką rzecz jasna. Uwielbiam piękne i silne babki. Po więcej tanecznych szczegółów zapraszam Was na nasz kanał Dowbory Be Happy!!! Oj będzie się działo!!! – napisała.

View this post on Instagram

Czy wystąpimy razem w 11 edycji #tanieczgwiazdami?!? Był już przecież @jarekkret z @beatatadla. ????Była cudowna @kurdejszatan z @rafal.szatan_this_is_me. ????Zawsze, czyli właściwie przez 11 edycji jest @paulinasykutjezyna z @krzysztof_ibisz_official więc teraz chyba czas nastał i na NAS!!!????????????W końcu jesteśmy Dowbory i do tego Happy. ????✌️To co nam to szkodzi?!! Jak myślicie, kto w tańcu lepszy- Maciek czy ja ?!!? ????????Niestety jestem kobietą a zdecydowanie najchętniej potańczyłabym z Lenką rzecz jasna. Uwielbiam piękne i silne babki. ????✌️????????❤️Po więcej tanecznych szczegółów zapraszam Was na nasz kanał Dowbory Be Happy!!! Oj będzie się działo!!! ????????☄️✨ LINK W BIO. #tzg #tanieczgwiazdami #tanieczgwiazdami???? #KOCHAMtaniec #maciejdowborTAŃCZY #szczeżuja #POWERcouple #niespodzianka #dowborybehappy #agustinegurrola #❤️

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Wpisem zachwycili się obserwujący aktorki. To dopiero byłoby show. Zobaczyć na parkiecie Joannę i Macieja. Tak, to jest to. Kto byłby lepszy?

  • Nie mogę się doczekać będzie nieziemsko.
  • Będzie się działo.
  • Łał super na pewno będę oglądać i trzymać kciuki, oczywiście za was w rodzinie siła – piszą fani.

Jak widzicie, niektórzy udział Koroniewskiej i Dowbora w Tańcu z Gwiazdami wzięli za pewnik i już się nie mogą doczekać.

Zobacz: Joanna Koroniewska i Agnieszka Kaczorowska są jak siostry syjamskie! Nikt nie wiedział, że łączy je tak wiele!


Joanna Koroniewska, Lenka Klimentova i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska, Lenka Klimentova i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska, Lenka Klimentova i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska, Lenka Klimentova i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska, Lenka Klimentova i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska, Lenka Klimentova i Maciej Dowbor

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×