Szukaj

Iwona Pavlović wybrała najlepszego uczestnika w historii „Tańca z Gwiazdami”! Zdziwicie się, kto urzekł ją najbardziej [WIDEO]

Taniec z gwiazdami, najlepszy uczestnik

Taniec z gwiazdami, najlepszy uczestnik

Iwona Pavlović o ulubionej gwieździe w Tańcu z Gwiazdami

Tylko dla nas Iwona Pavlović wybrała swojego ulubionego uczestnika w historii całego Tańca z Gwiazdami. Zwycięzca której edycji poruszył serce trenerki najmocniej? Zobacz rozmowę wideo.

Iwona Pavlović to weteranka tanecznego show Polsatu. W Tańcu z Gwiazdami bierze udział od samego początku, tj. od 2005 roku, kiedy program emitowany był jeszcze przez TVN. Trenerka bardzo dużą uwagę przykuwa do występów każdej gwiazdy, a w swoich ocenach jest zawsze niezwykle szczera. I choć widzowie na pewno przyzwyczaili się do jej surowych często komentarzy, czasem potrafią być jeszcze zaskoczeni.

Z każdą edycją oceny są jednak słabsze, co być może wiąże się z poziomem zaangażowania uczestników w występy. Jurorka zapytana przez reportera Jastrząb Post co o tym sądzi, wprost powiedziała, że jest w tym trochę prawdy i wie nawet dlaczego:

Wiesz co, jest coś takiego, że rzeczywiście w występach wszystkich gwiazd jest tak zwane show. Zwróć uwagę jednak, że program jest od 2005 roku, a to sporo czasu. Ten program musi się zmieniać, nie można moim zdaniem opierać takiego programu – tyle lat będącego na ekranach telewizorów – na kroku podstawowym w cha-chy. Ja to widzę, teraz jest więcej rekwizytów, scenek aktorskich, a to wszystko zabiera jednak czas i ten taniec zaczyna być taki drugoplanowy. Ja nie uważam, że to jest tak bardzo źle, bo to nadal jest program rozrywkowy (…) Brak umiejętności tanecznej przykrywamy właśnie różnymi takimi rzeczami – stwierdza.

Do tej pory wyemitowane zostały 22 sezony programu. Postanowiliśmy zapytać więc Iwonę, o jej ulubioną gwiazdę, którą miała okazję oceniać na parkiecie tego show. Okazuje się, że najbardziej wzruszała ją zwyciężczyni ósmej edycji Agata Kulesza, której partnerował Stefano Terrazzino:

W całej w ogóle historii całego Tańca z Gwiazdami to rzeczywiście bardzo mi się podobała Agata Kulesza. Jej kariera pięknie się rozwinęła po programie, zresztą ona sama o tym mówi, dopiero wtedy to wszystko poszybowało – wtedy była  aktorką drugoplanową. Ona miała bardzo dużo prawdy w sobie, a poza tym potrafiła grać dany taniec, oprócz umiejętności fizycznych. Każdy taniec jej bardzo przeżywałam – skwitowała.

A Wam występy którego uczestnika najbardziej utkwiły w pamięci?

Co tu się dzieje?! Iwona Pavlović pochwaliła Justynę Żyłę, a ona na to… Wzruszyliśmy się! [WIDEO]

Sebastian Stankiewicz i Janja Laser odpadli z “Tańca z gwiazdami”. Dlaczego widzowie ich nie polubili? Para ma swoją teorię [WIDEO]

Dominika Tajner nie wytrzymała! Zabrała głos w sprawie konfliktu jej ojca i Michała Wiśniewskiego!


Agata Kulesza w Tańcu z gwiazdami

Agata Kulesza w Tańcu z gwiazdami

Agata Kulesza w Tańcu z gwiazdami

Agata Kulesza w Tańcu z gwiazdami

Agata Kulesza w Tańcu z gwiazdami

Agata Kulesza w Tańcu z gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×