Szukaj

Iwona Pavlović o mało nie straciła pracy w „Tańcu z gwiazdami”. Wszystko przez problemy zdrowotne

Iwona Pavlović

Iwona Pavlović

Iwona Pavlović jest jurorką w programie Taniec z Gwiazdami od 15 lat. Po latach zdradziła, że niewiele brakowało, a nie wzięłaby udziału w tanecznym show. Prozaiczny powód mógł odebrać jej życiową szansę.

Taniec z Gwiazdami jest jednym z najbardziej lubianych telewizyjnych shows. Program w krótkim czasie zdobył sympatię widzów oraz uczestników, wśród których pojawiają się aktorzy, dziennikarze, sportowcy, piosenkarze oraz osobowości medialne. Każda kolejna edycja wzbudza coraz więcej emocji, które sięgają zenitu w finałowym odcinku, w którym o Kryształową Kulę walczą dwie najlepsze pary.

Dużą popularnością cieszą się również jurorzy programu. W jury zasiadają: Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Iwona Pavlović. Tancerka rozpoczęła karierę taneczną jeszcze jako nastolatka. Kilkukrotnie zdobyła tytuł mistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich. Posiada również tytuł wicemistrzyni świata tańców standardowych. Obecnie jest sędzią tanecznym podczas Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata.

Taniec z gwiazdami: Iwona Pavlović prawie straciła pracę

Iwona Pavlović została jurorką programu Taniec z Gwiazdami w 2005 roku. Na początku kariery w tanecznym show zyskała pseudonim Czarna Mamba, ponieważ jest bardzo surowa w swoich ocenach i lubi stylizacje w tym kolorze.

Po latach Iwona zdecydowała się opowiedzieć o swoich początkach w tanecznym show. Okazuje się, że tylko z pozoru była tak twarda. Debiut w telewizji okupiła olbrzymim stresem. W wywiadzie udzielonym dla dziennika Fakt zdradziła, że niewiele brakowało, a straciłaby pracę w programie. Powodem były chwilowe problemy zdrowotne:

Kiedy dostałam pracę jako jurorka, byłam tak zestresowana, że przed pierwszym odcinkiem miałam rozstrój żołądka!

Debiut w telewizji jako juror w tanecznym widowisku na długo zapadnie w jej pamięci. Iwona zdradziła, że już pierwszego dnia udowodniła, że jest kobietą z pazurem, która zawsze musi dopiąć swego i pokłóciła się ze stylistką:

W dodatku na samym początku pokłóciłam się ze stylistką, bo chciała mnie ubrać w różowe falbany, a ja miałam przygotowaną swoją czarną bluzkę.

Jurorka nie ukrywa, że w trakcie programu otrzymała bardzo korzystną ofertę pracy za granicą:

Swego czasu dostałam propozycję, żeby uczyć w szkole tańca w San Francisco (…) Już wtedy w moim życiu pojawił się „Taniec z gwiazdami” i po długich namysłach odrzuciłam tę propozycję. Wolałam zostać w Polsce – zdradziła w rozmowie z Faktem.

Nie umiemy wyobrazić sobie Tańca z Gwiazdami bez Czarnej Mamby, a wy?


Iwona Pavlović – Taniec z gwiazdami

Iwona Pavlović – Taniec z gwiazdami

Iwona Pavlović, Zbigniew Wodecki – Taniec z gwiazdami

Iwona Pavlović, Zbigniew Wodecki – Taniec z gwiazdami

Iwona Pavlović, Zbigniew Wodecki, Beata Tyszkiewicz, Piotr Galiński – Taniec z gwiazdami

Iwona Pavlović, Zbigniew Wodecki, Beata Tyszkiewicz, Piotr Galiński – Taniec z gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×