Szukaj

To koniec „Tańca z gwiazdami”. Polsat przekazał ostateczny komunikat w sprawie programu

Taniec z gwiazdami 11

Taniec z gwiazdami 11

Ostatnio sytuacja w programie Taniec z Gwiazdami jest bardzo napięta. Wszystko ze względu na kolejne zachorowania na Covid-19. Stacja Polsat podjęła ważną decyzję. Co z finałem wielkiego show?

Najnowsza edycja programu Taniec z Gwiazdami od samego początku wzbudza wiele emocji. Dzieje się tak nie tylko za sprawą przepięknych występów, ale także sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Pierwsze odcinki tanecznego show wystartowały już wiosną, jednak wszystkie pary mogły zaprezentować się na parkiecie jedynie dwa razy. Ze względu na kwarantannę emisja została wstrzymana. Program został przeniesiony do jesiennej ramówki. Po kilkumiesięcznej przerwie uczestnicy show ponownie mogli zacząć treningi.

Jesień jednak przyniosła w naszym kraju drugą falę pandemii. Z każdym dniem liczba zarażonych wzrasta lawinowo. Codziennie Ministerstwo Zdrowia publikuje informacje o kolejnych przypadkach zakażeń. Każdy kolejny dzień to kilka tysięcy nowych chorych. Niestety ta sytuacja odbiła się również na show-biznesie. Wielki hit stacji Polsat jest programem, który bardzo ucierpiał podczas pandemii. Chociaż jeszcze niedawno wszystko szło zgodnie z planem, to pomimo rygorystycznego reżimu sanitarnego zdarzyło się kilka przypadków zachorowań.

Taniec z Gwiazdami: czy finał się odbędzie?

W jesiennej ramówce program Taniec z Gwiazdami wystartował bez większych przeszkód. Dwa tygodnie temu jednak poinformowano o uczestnikach, którzy muszą zostać poddani kwarantannie. Pierwszą parą, która ze względu na pandemię musiała pożegnać się z programem, był Bogdan Kalus i Lenka Klimentova. Również mąż tancerki, który w tej edycji wystąpił w parze z Anna Karwan musiał przejść obowiązkową izolację. Produkcja zadecydowała o tym, że na parkiet powróci Sylwester Wilk, który wcześniej zrezygnował ze względu na kontuzję. Niestety kolejny tydzień również przyniósł bardzo smutne wieści.

Sylwia Lipka poinformowała za pomocą social mediów, że jej test na koronawirusa dał pozytywny wynik. Influencerka musiała zrezygnować z pojawienia się na parkiecie. Kolejne odcinki stanęły pod znakiem zapytania. Telewizja Polsat postanowiła rozwiać wszystkie pytania i wątpliwości. Na Instagramie pojawił się oficjalny komunikat.

WAŻNY KOMUNIKAT. Wielki Finał @tanieczgwiazdami już w najbliższy piątek. Na parkiecie zobaczymy dwie finałowe pary @edyta_zajac i @bartkiewiczmichal oraz @juliawieniawa i @stefanoterrazzino. W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie i była nadzwyczaj gorąca. Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. W 9. odcinku 11. edycji miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli @sylwialipka_music i @rmaserak, a decyzją widzów z programem pożegnali się @sylwesterwilkofficial i @hannazudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka.

View this post on Instagram

📣 WAŻNY KOMUNIKAT 📣 Wielki Finał @tanieczgwiazdami już w najbliższy piątek 💃🏻⭐️🕺🏻 Na parkiecie zobaczymy dwie finałowe pary @edyta_zajac i @bartkiewiczmichal oraz @juliawieniawa i @stefanoterrazzino ⭐️⭐️⭐️⭐️ W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie i była nadzwyczaj gorąca. Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. W 9. odcinku 11. edycji miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli @sylwialipka_music i @rmaserak , a decyzją widzów z programem pożegnali się @sylwesterwilkofficial i @hannazudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11 #tzgfinal

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

Produkcja programu w obawie przed kolejnymi zakażeniami zdecydowała się przyśpieszyć finał programu. O Kryształową Kulę zawalczą dwie pary: Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, oraz Edyta Zając i Bartkiewicz Michał.

Za którą parę będziecie trzymać kciuki w finale?


Taniec z Gwiazdami finał

Taniec z Gwiazdami finał

Taniec z Gwiazdami 11 - Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino

Taniec z Gwiazdami 11 - Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino

Taniec z Gwiazdami 11 - Edyta Zając i Michał Bartkiewicz

Taniec z Gwiazdami 11 - Edyta Zając i Michał Bartkiewicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×