Szukaj

Internauci wybrali najlepsze pary nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. To ich zobaczymy w wielkim finale?

Taniec z gwiazdami 2020

Taniec z gwiazdami 2020

Emocje po pierwszym odcinku Tańca z Gwiazdami wciąż nie opadają. Mimo, że to dopiero początek zmagań, to widzowie już mają swoich faworytów do zwycięstwa. Komu kibicują najbardziej? 

6 marca na antenie Polsatu miała swoją premierę 11. edycja programu Tańca z gwiazdami. Każde wydanie tego show cieszy się ogromną popularnością. Każdy odcinek bije rekordy oglądalności i tak też było wczoraj, gdy widzowie usiedli przed ekranami telewizorów. Wszyscy z przejęciem podziwiali pierwsze zmagania gwiazd na parkiecie, co więcej chodzą już pogłoski, o tym, która z par stanie się ulubieńcami publiczności. Komu kibicują najbardziej?

Taniec z gwiazdami 2020: gwiazdy w pierwszym odcinku

Pierwszy odcinek to dla każdej z par ogromne emocje, gdyż po raz pierwszy prezentują swoje umiejętności przed jurorami oraz widzami. Jako pierwsza zatańczyła Ania Karwan z Jankiem Klimentem. Spotkali się oni z bardzo dobrym odbiorem. Potem  przyszedł czas na kolejne pary: Mikołaj i Sylwia, Marcin i Lenka, Tomek i Janja, Bogdan i Lenka, Milena i Jacek, Edyta i Bratek, Nicole i Kamil, Julia  i Stefano, Sylwester i Hanna, Sylwia i Rafał. Każda z par pokazała, co potrafi i otrzymała gromkie brawa ze strony publiczności. Jury w tym odcinku jeszcze przymknęło oko na niektóre błędy.

Taniec z gwiazdami 2020: kto jest faworytem?

Po emisji odcinka w mediach społecznościowych zawrzało. Na oficjalnym profilu Tańca z Gwiazdami pojawiły się słowa uznania dla każdej z par. Nie obyło się też bez emocji. Pierwszy odcinek zazwyczaj wyłaniał pierwszą przegraną parę, jednak tym razem wszyscy uczestniczy przeszli dalej. Rywalizacja więc trwa w najlepsze. Obserwatorzy przyznali zgodnie, że poziom zaprezentowany przez gwiazdy jest bardzo wysoki i ciężko będzie wyłonić jednoznacznego zwycięzcę. Jednak znani są już ulubieńcy publiczności. Kto to taki?

Chyba nie będzie to dla nikogo wielkim zaskoczeniem, że zdecydowana większość fanów skłania się ku Julii Wieniawie i Stefano Terrazzino. Ta młoda aktorka już od momentu ogłoszenia swojego udziału jest typowana na zwyciężczynię. Trzeba przyznać, że umiejętności jej nie brakuje. Kolejną parą faworytów jest Ania Karwan i Jan Kliment, którzy już podczas tańca otwarcia pokazali, że stawiają swoim rywalom bardzo wysoko poprzeczkę. Niekwestionowaną ulubienicą social mediów jest na pewno Sylwia Lipka, która właśnie w internecie rozpoczęła swoją karierę.

Jednak pamiętajmy, że jeszcze wszystko może się zmienić. Z niecierpliwością czekamy na kolejne odcinki.


Julia Wieniawa i Stefano Terazzino - Taniec z gwiazdami 11

Julia Wieniawa i Stefano Terazzino - Taniec z gwiazdami 11

Rafał Maserak, Sylwia Lipka - Taniec z gwiazdami 11

Rafał Maserak, Sylwia Lipka - Taniec z gwiazdami 11

Julia Wieniawa i Stefano Terazzino - Taniec z gwiazdami 11

Julia Wieniawa i Stefano Terazzino - Taniec z gwiazdami 11

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×