Szukaj

Gwiazda „Tańca z gwiazdami” doznała poważnej kontuzji tuż przed startem show! Czy wystąpi w programie?

Taniec z gwiazdami 11 zbliża się wielkimi krokami. Uczestnicy wkrótce postawią pierwsze kroki na parkiecie i staną do walki o Kryształową Kulę. Niestety jedna z uczestniczek uległa poważnej kontuzji i jest pod opieką lekarzy. Czy zatańczy w nadchodzącej edycji?
Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami to jeden z popularniejszych, polskich programów rozrywkowych. W jego trakcie tytułowe gwiazdy uczą się skomplikowanych choreografii i chcą je jak najlepiej wykonać podczas każdego odcinka. Walczą nie tylko o przychylne opinie jurorów, ale także o głosy widzów, dzięki którym mogą dojść do kolejnego etapu.

Tak aż do wielkiego finału, kiedy naprzeciwko siebie staną dwie pary. To one będą miały szansę wygrać Kryształową Kulę, a także czek na 100 tysięcy złotych.

Zbliża się już jedenasta edycja programu emitowanego na antenie Polsatu. Jakiś czas temu ujawniono uczestników, a także partnerujących im tancerzy. Nowe odcinki zapowiadają się niezwykle emocjonująco — szykuje się gwiazdorski pojedynek, w którym wezmą udział m.in. Julia Wieniawa, Marcin Bosak, czy Ania Karwan, którzy od tygodni uczą się tanecznych kroków.

Taniec z gwiazdami 11 — Edyta Zając o kontuzjach. Co jej dolega?

Okazuje się, że nie dla wszystkich gwiazd treningi są przyjemne. Edyta Zając przeszła kilka kontuzji, o czym opowiedziała w rozmowie z Pomponikiem. Przyznała, że nie ma zbyt dużej masy mięśniowej i to dlatego jest bardziej niż inni narażona na wszelkie urazy. Ostatnio zmagała się z bólem kostki i kolana, teraz walczy z bólem żeber:

Mam zasadę, że jakoś to rozchodzę. Rozchodziłam już kostkę i kolano, ale żeber nie rozchodziłam — mówiła gwiazda.

Edyta Zając dołącza do uczestników programu Taniec z gwiazdami

Edyta Zając dołącza do uczestników programu Taniec z gwiazdami. Już wiadomo, z kim zatańczy

Na szczęście modelka nie jest sama. Wspiera ją partner taneczny, Michał Bartkiewicz, a także doktor, pod którego opieką przebywa. Trzymamy kciuki, by kontuzje podczas startu programu były jak najmniej bolesne.

Zobacz także: Edyta Zając już wie, jak wygrać „Taniec z gwiazdami”! Sandra Kubicka zdradziła jej kilka trików [WIDEO]

 


Edyta Zając wystąpi w programie Taniec z gwiazdami

Edyta Zając wystąpi w programie Taniec z gwiazdami

Edyta Zając dołącza do uczestników programu Taniec z gwiazdami

Edyta Zając dołącza do uczestników programu Taniec z gwiazdami

Edyta Zając – impreza z okazji wprowadzenia marki Aquazzura

Edyta Zając – impreza z okazji wprowadzenia marki Aquazzura

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×