Szukaj

Tego w „Tańcu z gwiazdami” jeszcze nie było! Polsat szykuje edycję wszech czasów! W obsadzie same tuzy!

Taniec z gwiazdami jesień 2019 uczestnicy

Taniec z gwiazdami na ekrany telewizorów wróci jesienią. Producenci podobno już myślą o kolejnej, wyjątkowej edycji. Zobacz, kto w niej wystąpi.

Taniec z gwiazdami, to program, który na ekranach telewizorów gości od lat. W tym czasie zgromadził setki tysięcy fanów, którzy regularnie śledzą zmagania tytułowych gwiazd. To właśnie dla nich Polsat przygotowuje nie lada gratkę – specjalne wydanie programu:

Ma to być program składający się z występów najlepszych par wszystkich edycji. Nie chodzi o zwycięzców, tylko uczestników budzących największe emocje. Foremniak i Maserak są na pierwszym miejscu. Bez nich to się nie uda – zdradza Na żywo osoba pracująca przy projekcie.

Czy dojdzie to do skutku? Okazuje się że Małgorzata Foremniak podobno do pomysłu nie jest przekonana i cały czas się waha:

Małgosia nie podjęła jeszcze decyzji. Takie spotkanie byłoby dla niej trudne. Przed laty wiele ich łączyło – przyznała w tygodniku przyjaciółka aktorki.

Mowa o sytuacji z 2005 roku. To własnie wtedy Foremniak wzięła udział w programie. Sparowano ją z Rafałem Maserakiem. Szybko okazało się, że chemia między nimi wybuchła nie tylko na parkiecie, ale także w życiu prywatnym. Uczucie to nie było jednak łatwe, wówczas Małgorzata była żoną Waldemara Dzikiego.

Gosia postawiła wszystko na jedną kartę, ale nie udało się im iść razem przez życie – dodała jej przyjaciółka.

Od tamtego momentu minęło czternaście lat. Zarówno Foremniak, jak i Maserak zamknęli ten etap w życiu, godząc się z przeszłością. Czy więc zdecydują się na wspólny występ? O wszystkim przekonamy się w najbliższym czasie. Jeśli jednak doniesienia te okazałyby się prawdziwe, szykuje się widowiskowe show.

Zobacz: Wielkie zmiany w życiu Barbary Kurdej-Szatan. Przez „Taniec z gwiazdami” zniknie z „M jak miłość”?

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” jeszcze się nie zaczął, a już chyba wiemy, kto go wygra! Znamy największą gwiazdę tej edycji


Rfłał Maserak wspomina Małgorzatę Foremniak

Rafał Maserak wspomina Małgorzatę Foremniak

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Małgorzata Foremniak wspomina związek z Rafałem Maserakiem

Małgorzata Foremniak wspomina związek z Rafałem Maserakiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×