Na co Beata Tadla wydała pieniądze z „TZG”? Zamiast spłacić kredyt, sprawiła sobie luksusowy prezent

Beata Tadla – Taniec z gwiazdami

Beata Tadla – Taniec z gwiazdami

Beata Tadla zdradziła, na co wydała pieniądze z Tańca z Gwiazdami. Okazuje się, że zamiast spłacić kredyt, o którym wspominała w wywiadach, sprawiła sobie przyjemność. I to nie byle jaką.

Beata Tadla wzięła udział w polsatowskim show Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami w 2018 roku. Wówczas o Kryształową Kulę walczyła z parą: Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański. Lepsza okazała się dziennikarka, która zgarnęła niebagatelną sumę 100 tysięcy złotych.

Tadla była pierwszą dziennikarką, która wygrała Taniec z gwiazdami, odkąd jest on emitowany w Polsacie. Natomiast wśród zwycięzców 13. edycji show wyemitowanych w latach 2005-2011, tę nagrodę zdobyli także inni dziennikarze, tj. Olivier Janiak (2005) i Kinga Rusin (2006) oraz prezenterka pogody Dorota Gardias (2009).

Beata Tadla w Tańcu z Gwiazdami

Dla Beaty Tadli udział w show to było niełatwe doświadczenie.

Chciałam zrezygnować po pierwszym tańcu w programie. Nie chciałam być oceniania przez pryzmat moich osobistych doświadczeń. Z drugiej strony taki ruch byłby krzywdzący dla Janka, który od samego początku był dla mnie wsparciem i źródłem tanecznych inspiracji —  mówiła w Radiu Zet Beata Tadla.

To nie był łatwy czas dla dziennikarki. Jej ówczesny partner tuż przed rozpoczęciem show w jednym z wywiadów wyznał między słowami, że rozstał się z dziennikarką. Jakby tego było mało, na parkiecie Beata Tadla miała rywalizować ze swoim życiowym partnerem.

Dziennikarka wspomina, że nie było łatwo, ale z sentymentem wraca do treningów z Jankiem Klimentem, któremu zresztą zawdzięcza wygraną. Dla tancerza zamówiła replikę kryształowej kuli.

To niesprawiedliwe, że tylko gwiazda dostaje tę nagrodę. Przecież to głównie zasługa tancerza. – mówiła dla wp.pl.

Beata Tadla wygrała Taniec z gwiazdami 8

Beata Tadla wygrała Taniec z gwiazdami 8

Na co Beata Tadla wydała wygraną w Tańcu z gwiazdami?

Dziennikarka miała pomysł, by nagrodę przeznaczyć na spłatę kredytu mieszkaniowego. Ale finalnie zdecydowała się na wakacje życia ze swoim synem Jankiem. O wszystkim Beata Tadla opowiedziała w wywiadzie dla Vivy!:

Nie starczyłoby [na spłatę kredytu]. Ale za to z moim Jaśkiem pojechaliśmy na Kubę i do Stanów Zjednoczonych, zrobiliśmy sobie wakacje na wypasie. Jasiek też mnie wtedy wspierał. Był na każdym występie, na próbę generalną przyprowadził pół klasy. Dumny udzielał takich wywiadów, że cała drżałam ze wzruszenia.

Życzymy kolejnych takich wypraw!


Beata Tadla z synem Janem podczas Tańca z Gwiazdami

Beata Tadla z synem Janem podczas Tańca z Gwiazdami

Beata Tadla i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 8

Beata Tadla i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 8

Beata Tadla i Jan Kietliński

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×