Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Polsat podbiera gwiazdy TVP! W „Tańcu z gwiazdami 8” zobaczymy najbardziej znane twarze konkurencji!Gwiazdy TVP w Tańcu z gwiazdami 8

Wiosenna edycja najpopularniejszego tanecznego show w polskiej telewizji – Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami – zbliża się wielkimi krokami. Producenci programu wciąż oficjalnie nie ujawnili nazwisk gwiazd, które zawalczą o kryształową kulę oraz nagrodę pieniężną. W mediach co jakiś czas pojawiają się nazwiska znanych i lubianych, których udział w show jest najbardziej prawdopodobny, ale o pełnej liście tancerzy możemy na razie jedynie pomarzyć.

Informacja, że Beata Tadla oraz Jarosław Kret zgodzili się na udział w programie rozochociła fanów i sprawiła, że cichnące powoli spekulacje znów rozgorzały na portalach społecznościowych i grupach poświęconych popularnemu show. Od dłuższego czasu mówi się również o udziale o narzeczonej Kuby Wojewódzkiego, czyli Renacie Kaczoruk, która po Azji Express coraz lepiej radzi sobie w show-biznesie.

Jak czytamy na łamach Faktu, kolejnymi potwierdzonymi nazwiskami są: wokalista z The Voice of PolandAntek Smykiewicz oraz młodziutka aktorka z serialu Rodzinka.plWiktoria Gąsiewska. Prawdopodobnie już za tydzień gwiazdy dowiedzą się, który z tancerzy będzie im partnerował, natomiast pierwsze próby do odcinków na żywo mają rozpocząć się pod koniec stycznia.

Czekacie na kolejny sezon Tańca z Gwiazdami? My jesteśmy nim już bardzo podekscytowani!

TYLKO U NAS! Krzysztof Ibisz zdradza kulisy nowego „Tańca z Gwiazdami”! [WIDEO]

Kolejni uczestnicy Tańca z Gwiazdami ujawnieni! O Kryształową Kulę zawalczy jedna z najpopularniejszych par show-biznesu!

Polsat przygotował bombę na wiosnę! W „Tańcu z gwiazdami” zobaczymy gwiazdę TVN!

Czy lubisz „Taniec z gwiazdami”?Komentarzy: 1


GdzieWesele.pl | 8 stycznia 2018, 14:55

Niech wygrają najlepsi. 🙂


Dodaj komentarz
×