Zarobki gwiazd w TZG: Julia Wieniawa rozbiła bank – 30 tys. zł za odcinek. A ile dostała reszta? Znamy stawki

Julia Wieniawa - Taniec z gwiazdami 2020 - stawki gwiazd. Ile zarobią?

Julia Wieniawa - Taniec z gwiazdami 2020 - stawki gwiazd. Ile zarobią?

Taniec z gwiazdami 2020 - stawki uczestników za jeden odcinek ujawnione. Jak podaje Super Express, najwyższą gażę wynegocjowała Julia Wieniawa, tuż za nią znalazł się Tomasz Oświeciński. Ile zarobią gwiazdy jedenastej edycji?

Taniec z gwiazdami, 6 marca 2020 roku na antenie Polsatu pojawi się po raz jedenasty. Do rywalizacji o Kryształową Kulę stanie cała plejada gwiazd, czego dowodem jest lista uczestników, która została ujawniona całkiem niedawno. Na parkiecie staną m.in. Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński, czy Ania Karwan.

Program dla gwiazd jest nie tylko szansą na zdobycie nowych, tanecznych umiejętności, ale także okazją do powiększenia swojego budżetu. Stawki uczestników są ustalane indywidualnie – występujący potrafią wynegocjować bardzo wysokie kwoty. Ile zarobią uczestnicy programu Taniec z gwiazdami 2020? 

Taniec z gwiazdami 11 – stawki uczestników za odcinek. Ile zarobią gwiazdy?

Do szczegółów dotarł Super Express. Jak udało się ustalić dziennikarzom, w jedenastej edycji Tańca z gwiazdami najwięcej może zarobić Julia Wieniawa. Według tabloidu, aktorka może zgarnąć prawdziwą fortunę – za jeden odcinek prawdopodobnie skasuje 30 tysięcy złotych.

Julia Wieniawa w

Julia Wieniawa w programie Taniec z gwiazdami 2020

Stawki pozostałych gwiazd są niższe i wahają się od 5 tys. zł do 10 tys. zł. Jak podaje tabloid, najwyższą z wymienionych kwot zarobi Tomasz Oświeciński, tuż za nim znajduje się Edyta Zając, Anna Karwan, Marcin Bosak i Sylwia Lipka, którzy zyskają po 8 tysięcy za odcinek. Bogdan Kalus ma szansę na 6 tysięcy zł, pozostałe gwiazdy wzbogacą się o 5 tysięcy zł za każdy tydzień, w którym pojawią się na parkiecie.

Nie jest tajemnicą, że uczestniczy biorący udział w show, chcą nie tylko zachwycić fanów tańcem, ale także rywalizują o Kryształową Kulę. Zwycięska para, oprócz pamiątkowej statuetki, zyska gotówkę –  100 tysięcy w przypadku gwiazdy, 50 tysięcy dla jego partnera. Komu uda się to w nadchodzącej edycji? O tym przekonamy się lada moment. Start programu już za ponad miesiąc.

Zobacz także: Taniec z gwiazdami: Rafał Maserak w parze z największą rywalką Julii Wieniawy. Będzie się działo!


Julia Wieniawa – Taniec z gwiazdami

Julia Wieniawa – Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami 11: Marcin Bosak w programie

Taniec z gwiazdami 11: Marcin Bosak w programie

Ania Karwan w Tańcu z gwiazdami

Ania Karwan w Tańcu z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×