Taniec z Gwiazdami jeszcze nie ruszył, a już wytypowano najsłabsze ogniwo. Justyna Żyła to przy nim mistrzyni

Mikołaj Jędruszczak w Tańcu z Gwiazdami drugą Justyną Żyłą

Mikołaj Jędruszczak w Tańcu z Gwiazdami drugą Justyną Żyłą

Justyna Żyła, jako uczestniczka Tańca z Gwiazdami, zasłynęła z braku poczucia rytmu. Chcąc nie chcąc stała się synonimem najsłabszego ogniwa show. Kto może jej dorównać w najnowszej edycji?

6 marca Polsat wystartuje z nową edycją Tańca z gwiazdami. Jak zwykle przy te okazji już ruszyła giełda nazwisk, które typowane są do zwycięstwa, ale także tych, które niestety mogą pójść w ślady Justyny Żyły, która swoim występem nie zachwyciła, a wręcz stała się synonimem braku wyczucia rytmu.

Taniec z Gwiazdami 2020 – kto jest typowany na najsłabsze ogniwo show?

Podobno w tej edycji show panowie nie spisują się na treningach najlepiej. Chlubnym wyjątkiem ma być Marcin Bosak.

Portal Plotek.pl donosi, że najgorzej na parkiecie radzi sobie zwycięzca Love Island, Mikołaj Jędruszczak. Informator mówi, że może stać się na parkiecie następcą Justyny Żyły.

Mikołaj nie radzi sobie zbyt dobrze, choć Sylwia robi co w jej mocy. Jest świetną tancerką, zdaje sobie sprawę, że to na niej będzie spoczywał ciężar w każdym tańcu, ale nie zrobi przecież wszystkiego. Mikołaj ma drewniane ruchy, w dodatku słabo znosi krytykę i uważa, że i tak świetnie się prezentuje. Sylwia boi się, że odpadną od razu na starcie programu, a liczyła, że będzie on dla niej przepustką do kariery – donosi informator Plotka.

Wygląda na to, że przyda się Mikołajowi zimny prysznic, a taki zapewne zafundują mu jurorzy show. Chyba nie uda mu się zatryumfować w kolejnym programie. Nie pomoże mu tu nawet świetna Sylwia Madeńska, która jest także jego partnerką poza parkietem.

Na faworytki nowej edycji Tańca z Gwiazdami typuje się raczej panie.

Julia Wieniawa, Ania Karwan, Sylwia Lipka – każda z nich daje z siebie wszystko na treningach i efekty ich pracy są obiecujące. Dziewczyny podchodzą do udziału w show bardzo poważnie i to widać. Nie widać wśród nich oczywistej faworytki, poziom jest bardzo wyrównany – mówi donosiciel portalu.

Zapowiada się naprawdę rewelacyjna edycja programu. Najgorętsze nazwiska, a do tego jeszcze takie zakulisowe informacje… Nie możemy się doczekać.


Taniec z gwiazdami: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak

Taniec z gwiazdami: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak – pokaz Susan Swimwear

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak – pokaz Susan Swimwear

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak - premiera Jak poślubić milionera

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak - premiera Jak poślubić milionera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×