To już oficjalne! W „Tańcu z gwiazdami” wystąpi gwiazda TVN-u!

Taniec z gwiazdami logo

Taniec z gwiazdami logo

Qczaj w Tańcu z gwiazdami 9

Daniel Kuczaj w programie Taniec z gwiazdami. Qczaj na Facebooku potwierdził swój udział w tanecznym show Polsatu, które wróci na antenę wiosną 2019 roku. Kim jest Kuczaj, czyli popularny trener fitnessu?

Na sam koniec roku Polsat potwierdził nazwisko kolejnego uczestnika Tańca z gwiazdami, który wróci na antenę wiosną 2019 roku. Oprócz Jakuba Kucnera, w programie zobaczymy Daniela Kuczaja, którego doskonale znają widzowie codziennego talk-show Dzień Dobry TVN.

Przystojny 31-letni Qczaj wiadomość o swoim udziale w tanecznym show potwierdził na Facebooku:

Tak, Daniel Józek Qczaj zatańcuje w „Tańcu z gwiazdami”. Ten rok to był jeden wielki szok…ale na ten temat powiem, gdy myśli zbiorę…

Oznacza to, że na razie Taniec z gwiazdami stoi pod znakiem samych przystojniaków. Nieoficjalnie jednak plotkuje się o udziale Doroty Naruszewicz, która przez ponad dekadę wcielała się w postać Beaty w serialu Klan.

Kim jest Daniel Kuczaj?

Qczaj urodził się w 1988 roku i pochodzi z Ludźmierza na Podhalu. Zanim zyskał popularność jako trener personalny, który ma swój cykl ćwiczeń w Dzień Dobry TVN. Występował w spektaklach Teatru Buffo, np. w Romeo i Julii. Prywatnie przyjaźni się z Ewą Chodakowską.

Wygrał „Taniec z gwiazdami”, zniknął, a teraz wraca kompletnie odmieniony! Przystojny gwiazdor jest do schrupania! Wygląda jak chodzący ideał!

TYLKO U NAS! Agnieszka Kaczorowska nie zatańczy już w „Tańcu z gwiazdami”! Wiemy czym podpadła w Polsacie!

Tak się robi karierę! Wygrał polski „Taniec z gwiazdami” i został gwiazdą zagranicznej edycji show!


Qczaj

Qczaj

Qczaj x DAFI

Qczaj x DAFI

Qczaj x DAFI

Qczaj x DAFI

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×