W „Tańcu z Gwiazdami” wystąpi jedna z polskich WAGs! Z kim spotyka się Julia Suryś? Piłkarz to prawdziwy przystojniak

Kim jest Julia Suryś

Kim jest Julia Suryś

W Tańcu z Gwiazdami zadebiutuje Julia Suryś? Piękna tancerka jest jedną z polskich WAGs. Z kim się spotyka? Jej narzeczony to gwiazda boiska. 

Taniec z Gwiazdami to show, które od kilkunastu króluje na antenie. Najpierw emitowane było w TVN, a po przerwie wróciło na ekrany, ale już dla widzów stacji Polsat. Cały czas nie brakuje bowiem gwiazd, które chcą sprawdzić swoje taneczne umiejętności i zawalczyć o główną nagrodę finansową, ale też Kryształową Kulę. Ich wyczyny na parkiecie ocenia jury, w którym od samego początku zasiada Iwona Pavlović. Oprócz niej występy kolegów z show-biznesu oceniają także: Andrzej Grabowski, Michał Malitowski, a od poprzedniej edycji także Andrzej Piaseczny.

Już 29 sierpnia widzowie zobaczą pierwszy odcinek programu. Znana jest już pełna lista gwiazd i ich tanecznych partnerów. Okazuje się, że na parkiecie pojawi się jedna z polskich WAGs. Kim jest Julia Suryś?

Taniec z Gwiazdami 13. Jedna z WAGs pojawi się na parkiecie. Kim jest Julia Suryś?

Taniec z Gwiazdami cały czas stara się zabiegać o najbardziej popularne nazwiska show-biznesu. Niezmiennie stara się zaskakiwać widzów i tak w poprzedniej edycji do show dołączyli między innymi: Andrzej Piaseczny w roli jurora, czy Iza Janachowska jako prowadząca. Producenci stawiają też na młodych tancerzy, którzy wnoszą powiew świeżej energii. Wśród debiutujących na parkiecie TzG pojawi się Julia Suryś, którą produkcja dobrała w parę z Michałem Mikołajczakiem.

Okazuje się, że blond piękność jest jedną z polskich WAGs. Od wielu lat związana jest z piłkarzem GKS Katowice Marcinem Stromeckim. 28-latek wcześniej reprezentował między innymi barwy młodzieżowych klubów, m.in. Legii Warszawy.

Para w marcu zeszłego roku zaręczyła się, czym pochwalili się w social mediach.

Powiedziałam TAK miłości mojego życia.

Kim jest Julia Suryś? To wielokrotna medalistka mistrzostw Polski i finalistka międzynarodowych turniejów tanecznych. Pracuje też jako modelka, a na swoim koncie ma wiele sesji zdjęciowych. Pozowała między innymi dla czasopisma HOT Magazine.

Ma też za sobą wiele kampanii reklamowych. Ponadto pojawiała się na wybiegach w: Londynie, Mediolanie, Hiszpanii, Grecji czy Portugalii. Gdy nie pracuje, uwielbia podróżować, ale interesuje się też muzyką i piłką nożną. Uwielbia między innymi grać na fortepianie.

Więcej zdjęć pięknej Julii zobaczycie w naszej galerii. Myślicie, że mają z Michałem szansę dojść do finału?


Julia Suryś i Michał Mikołajczak

Julia Suryś i Michał Mikołajczak

Julia Suryś

Julia Suryś

Julia Suryś

Julia Suryś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×