Piasek publicznie upomniał Oliwię Bieniuk. Nie spodobało mu się, jak potraktowała brata. Cała Polska była świadkiem niezręcznej sytuacji w „Tzg”

Zdjęcie (1) Piasek publicznie upomniał Oliwię Bieniuk. Nie spodobało mu się, jak potraktowała brata. Cała Polska była świadkiem niezręcznej sytuacji w „Tzg”

[1/7] Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5

Zdjęcie (2) Piasek publicznie upomniał Oliwię Bieniuk. Nie spodobało mu się, jak potraktowała brata. Cała Polska była świadkiem niezręcznej sytuacji w „Tzg”

[2/7] Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5

Zdjęcie (3) Piasek publicznie upomniał Oliwię Bieniuk. Nie spodobało mu się, jak potraktowała brata. Cała Polska była świadkiem niezręcznej sytuacji w „Tzg”

[3/7] Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5

Zdjęcie (4) Piasek publicznie upomniał Oliwię Bieniuk. Nie spodobało mu się, jak potraktowała brata. Cała Polska była świadkiem niezręcznej sytuacji w „Tzg”

[4/7] Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5

Zdjęcie (5) Piasek publicznie upomniał Oliwię Bieniuk. Nie spodobało mu się, jak potraktowała brata. Cała Polska była świadkiem niezręcznej sytuacji w „Tzg”

[5/7] Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5

Zdjęcie (6) Piasek publicznie upomniał Oliwię Bieniuk. Nie spodobało mu się, jak potraktowała brata. Cała Polska była świadkiem niezręcznej sytuacji w „Tzg”

[6/7] Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Michał Bartkiewicz - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5

Zdjęcie (7) Piasek publicznie upomniał Oliwię Bieniuk. Nie spodobało mu się, jak potraktowała brata. Cała Polska była świadkiem niezręcznej sytuacji w „Tzg”

[7/7] Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5

Komentarze