„Taniec z gwiazdami”. Nowa uczestniczka ujawniona. Już się mówi, że nieźle namiesza

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami 12. Podobno na parkiecie pojawi się popularna influencerka, gwiazda sieci, rówieśniczka Oliwii Bieniuk. O kim mowa?

Taniec z gwiazdami na antenie Polsatu gości od 2014 roku. Przez pandemię koronawirusa jedenasta edycja nieco przeciągnęła się w czasie. Chociaż ruszyła w zeszłym roku wiosną, ze względu na bezpieczeństwo produkcji i uczestników, rywalizację przeniesiono na jesień. Nie obyło się bez niespodzianek. Finał odbył się wcześniej niż planowano, niektóre gwiazdy, które zachorowały na COVID-19, zostały wyłączone z dalszej rywalizacji.

Fani programu z niecierpliwością czekają na następną edycję. Ta odbędzie się dopiero jesienią. W przeciwieństwie do poprzednich lat zrezygnowano z edycji wiosennej. Nina Terentiew przekazała te informacje pod koniec 2020 roku. W rozmowie z Twoim imperium zdecydowała się na krótki komentarz:

Nie kończymy Tańca z gwiazdami. Ale będzie zmiana. Ponieważ z powodu pandemii było nam ciężko przeprowadzić ostatnią edycję, w przyszłym roku na sto procent będzie tylko jedna, w sezonie jesiennym.

Taniec z gwiazdami 12. Kinga Sawczuk dołączy do uczestników?

Od pewnego czasu produkcja ujawnia nazwiska uczestników, którzy pojawią się na parkiecie. Wiadomo, że o Kryształową Kulę zawalczą Sylwia Bomba, Denis Urubko oraz Oliwia BieniukPudelek podaje, że w show udział weźmie rówieśniczka nastolatki, Kinga Sawczuk, która jest jedną z bardziej rozpoznawalnych twórczyń w internecie:

Kinga działa na wszystkich możliwych platformach. Na TikToku obserwuje ją ponad 5 milionów fanów, jej instagramowy profil śledzi milion obserwujących, zaś w serwisie YouTube Sawczuk może pochwalić się prawie 500 tysiącami subskrybentów – czytamy na portalu.

Na ten moment zarówno produkcja, jak i sama zainteresowana nie potwierdzili tych informacji. Nowa edycja Tańca z gwiazdami szykuje się emocjonująco.

Kim jest Kinga Sawczuk?

Kinga Sawczuk urodziła się i wychowała w Przasnyszu, małym mieście na północy Mazowsza. Karierę w sieci rozpoczęła w 2016 roku. Za namową przyjaciół zaczęła nagrywanie filmików, które udostępniała na Musical.ly (aktualnym TikToku). Potem uaktywniła się na innych portalach. Jakiś czas temu gościła w Dzień Dobry TVNZdradziła, że od dwóch lat mieszka w Warszawie:

 To są takie moje początki. Co prawda w Warszawie już mieszkam bez rodziców ponad 2 lata, ale tutaj mieszkam sama już na takim – powiedzmy – własnym, także bardzo się cieszę.

Nastolatka nagrywa filmiki, bo jak sama twierdzi, chce poprawić humor innym. Śledzicie jej aktywność?


Kinga Sawczuk dołączy do Tańca z gwiazdami?

Kinga Sawczuk dołączy do Tańca z gwiazdami?

Kinga Sawczuk dołączy do Tańca z gwiazdami?

Kinga Sawczuk dołączy do Tańca z gwiazdami?

Kinga Sawczuk dołączy do Tańca z gwiazdami?

Kinga Sawczuk dołączy do Tańca z gwiazdami?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×