Ruszyła praca na planie „Tańca z gwiazdami”. Takich odcinków jeszcze nie było. Są przecieki z planu

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami 11 będzie kontynuowany we wrześniu. Chociaż do ponownego startu rywalizacji pozostało jeszcze kilka miesięcy, prace na planie ruszyły w czerwcu. Takich odcinków jeszcze nie było. 

Taniec z gwiazdami 11 zadebiutował na antenie Polsatu w marcu. Do rywalizacji o Kryształową Kulę stanęło jedenaście par. Gdy wydawało się, że przez kolejne tygodnie widzowie będą przeżywać emocje wraz z występującymi, przerwano program.

Ze względu na pandemię koronawirusa, produkcja podjęła decyzję o przeniesieniu rywalizacji na jesień. Zaskoczyło to zarówno uczestników, jak i prowadzących. Krzysztof Ibisz uznał decyzję za właściwą.

Uważam, że była to bardzo słuszna decyzja. Idąc na próby czułem, że może to być nasz ostatni program – komentował w rozmowie z Jastrząb Post.

Pracę nad programem Taniec z gwiazdami 11 ruszyły

Taniec z gwiazdami 11 ponownie zagości na antenie już we wrześniu. Ten sekret zdradziła Malwina Wędzikowska – stylistka pracująca przy programie. Podczas jednej z transmisji na żywo wyjawiła, że nowe odcinki zadebiutują już za kilka tygodni:

4 września wraca na antenę Taniec z gwiazdami i już nie mogę się doczekać! Za chwilę wchodzę do pracowni i zaczynam pracę nad kostiumami.

Wędzikowska dodała, że do rywalizacji stanął wszyscy uczestnicy z pierwotnego składu. Chociaż do premiery nowych odcinków pozostało jeszcze trochę czasu, wiadomo, że będą wyjątkowe. Prace trwają od czerwca. Są pierwsze przecieki z planu. Ujawnił je Krzysztof Ibisz w rozmowie z Super Expressem:

Od 1 czerwca nagrywamy specjalne odcinki Tańca z gwiazdami, żeby przypomnieć widzom tę ostatnią edycję, która została nagle przerwana i w ogóle ciekawe historie ze wszystkich serii.

Zapowiada się szczególna edycja, która już wkrótce zagości na ekranach. Będziecie oglądać?


Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Tomasz Oświeciński i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Tomasz Oświeciński i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×