Szukaj

„Taniec z gwiazdami” wraca na antenę. Wiemy, kiedy emisja kolejnego odcinka i kto zatańczy

Taniec z gwiazdami 11 – obsada

Taniec z gwiazdami 11 – obsada

Taniec z gwiazdami 11 wraca na antenę. Kiedy? Malwina Wędzikowska, stylistka, która pracuje przy produkcji, podała datę. Zdradziła też, kto wystąpi.

Na początku marca na antenie Polsatu zadebiutował Taniec z gwiazdami 11. Do rywalizacji o Kryształową Kulę stanęło jedenaście par. Już w drugim odcinku jeden z duetów zdobył komplet punktów. To Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, którzy znakomicie zatańczyli tango. Prawie wszystkie pary zrobiły postęp i znacznie poprawiły swoje umiejętności taneczne.

Gdy wydawało się, że w kolejnych tygodniach widzowie będą mogli oglądać emocjonujące show, producenci postanowili przełożyć emisję kolejnych odcinków na jesień. Powodem jest epidemia koronawirusa w Polsce. Decyzja była zaskoczeniem nie tylko dla uczestników, ale także dla prowadzących. Krzysztof Ibisz, który ją przekazywał, uważał jednak, że jest słuszna:

Uważam, że była to bardzo słuszna decyzja. Idąc na próby czułem, że może to być nasz ostatni program – komentował w rozmowie z Jastrząb Post.

Taniec z gwiazdami 11. Kiedy kolejne odcinki?

Premiera nowych odcinków Tańca z gwiazdami 11 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy? Tajemnicę zdradziła Malwina Wędzikowska, która przez ostatnie tygodnie prowadziła transmisje na żywo. Zdradziła, że show powróci na antenę już na początku września:

4 września wraca na antenę Taniec z gwiazdami i już nie mogę się doczekać! Za chwilę wchodzę do pracowni i zaczynam pracę nad kostiumami do „Tańca z gwiazdami”

Internauci zadawali mnóstwo pytań, w tym o to, kto wystąpi. Gdy przerwano jedenastą edycję, zaczęły pojawiać się plotki, że nie wszyscy wrócą na parkiet. Część z tancerzy ma w planach turnieje tańca. Co na to Wędzikowska? Powiedziała, że nie powinna zdradzać takich informacji, ale potwierdziła, że do rywalizacji staną wszyscy uczestnicy:

Ja nie mogę zdradzać takich informacji, ale… tak!

W konkursie zmierzy się więc jedenaście par. Komu będziecie kibicować?

Zobacz także: Rafał Maserak pochwalił się domem, który za chwilę będzie wyglądał zupełnie inaczej. Szykują się spore zmiany


Tomasz Oświeciński i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Tomasz Oświeciński i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Lenka Klimentova i Bogdan Kalus – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Lenka Klimentova i Bogdan Kalus – Taniec z gwiazdami 11, odcinek 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×