Szukaj

Julia Wieniawa dostała kolejną ofertę z Polsatu! Jeśli ją przyjmie, zgarnie fortunę!

Julia Wieniawa nową gwiazdą Polsatu

Julia Wieniawa nową gwiazdą Polsatu

Julia Wieniawa weźmie udział w Tańcu z gwiazdami 11? Jak informuje Super Express, aktorka na parkiecie stanie już wiosną. Dzięki temu na jej konto może wpłynąć niemała suma pieniędzy. Ile może zarobić za jeden odcinek? Kto jeszcze pojawi się w nowej edycji?

Taniec z gwiazdami, to show, które przyciąga przed ekrany tysiące widzów. Obserwują, jak gwiazdy doskonalą taneczne umiejętności, a także prześcigają się w walce o Kryształową Kulę. W jubileuszowej, 10. edycji najlepszym okazał się Damian Kordas. Wraz z Janją Lesar, sięgnęli po główną wygraną. Kto pójdzie w jego ślady?

O tym przekonamy się już wiosną. Nowa, 11. edycja, ruszy już lada moment. Pewne jest, że wśród uczestników zobaczymy Annę Karwan, której udział w programie ogłoszono podczas ostatniego odcinka jubileuszowej edycji.

Julia Wieniawa w Tańcu z gwiazdami 11? Ile zarobi?

Jak podaje Super Express, do walki o Kryształową Kulę stanie także Julia Wieniawa. Zdaniem dziennikarzy za każdy odcinek, w którym weźmie udział, na jej konto wpłynie zawrotna suma:

Młoda aktorka po każdym odcinku będzie bogatsza o 15 tysięcy złotych, a jeśli wygra, to do jej kiszeni wpadnie dodatkowe 100 tysięcy. Łącznie daje to ćwierć miliona – czytamy w tabloidzie.

Julia Wieniawa na charytatywnej imprezie mikołajkowej

Julia Wieniawa na charytatywnej imprezie mikołajkowej. W jaką sukienkę się ubrała?

Oprócz niej, w programie mają wziąć udział także Blanka Lipińska, a także Tomasz Oświeciński. Podobno ich stawki będą znacznie niższe niż Wieniawy.

Czy tak rzeczywiście będzie, a wspomniane gwiazdy zobaczymy na parkiecie? O tym przekonamy się już wiosną. Na ten moment zarówno Wieniawa, jak i pozostali potencjalni uczestnicy, startu w tanecznym show nie komentują.

Zobacz: Kariera Damiana Kordasa po „TZG” nabiera tempa. Właśnie dostał pracę w Polsacie! Gdzie się pojawi?


Uśmiechnięta Julia Wieniawa na imprezie mikołajkowej

Uśmiechnięta Julia Wieniawa na imprezie mikołajkowej

Julia Wieniawa ma modne kowbojki z sieciówki

Julia Wieniawa ma modne kowbojki z sieciówki

Julia Wieniawa – Jak poślubić milionera?, premiera filmu

Julia Wieniawa – Jak poślubić milionera?, premiera filmu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×