Gwiazdy nowej edycji „Tańca z gwiazdami” poznały trenerów i mają za sobą pierwsze treningi. O wszystkim opowiedziały w sieci

Taniec z gwiazdami jesień 2019 uczestnicy

Taniec z gwiazdami na ekrany telewizorów wróci już jesienią. Nic więc dziwnego, że uczestnicy rozpoczęli już treningi, podczas których poznali swoich partnerów. Zobacz, co wiadomo na ich temat. 

Taniec z gwiazdami, to wciąż jeden z popularniejszych tanecznych programów w Polsce. Podczas każdej edycji pojawiają się pary, których popisy na parkiecie wywołują niemałe emocje wśród widzów. To oni regularnie oglądają każdy z odcinków, trzymając kciuki za wybrane taneczne duety.

Nadchodząca edycja szykuje się niemniej ciekawie niż poprzednie. Wszystko przez uczestników, którzy w nadchodzącym sezonie, staną do walki o Kryształową Kulę. Okazuje się, że gwiazdy rozpoczęły już treningi, a także poznały swoich partnerów.

Tak jak Sandra Kubicka, która swoim doświadczeniem pochwaliła się w sieci. Modelka, chociaż nie zdradziła tożsamości osoby, z którą tańczy, przyznała że trening był nie lada wyzwaniem, a jego skutki czuje niemal w każdym możliwym miejscu działa:

Bolą mnie łydki, mam skurcze w łydkach, bolą mnie żebra, mam naciągnięte łopatki i czuje, jakbym przez całą noc podnosiła worek ziemniaków. Życie jest piękne, kocham życie – przyznała na Instastory.

Gwiazda dodała także filmik, w którym wyraziła podziw dla wszystkich uczestników, walczących na parkiecie:

Pierwszy trening za mną @tanieczgwiazdami. Jak myślicie kto jest moim partnerem tanecznym? Ogromny szacunek dla wszystkich uczestników tego programu.

Ola Kot dostała kwiaty

Tanecznego partnera poznała także Ola Kot. Mężczyzna zaskoczył ją tym, że w dniu poznania przyniósł jej kwiaty, czym gwiazda pochwaliła się w sieci. Na Instagrama wrzuciła zdjęcie, na którym trzyma bukiecik:

Jak myślicie z kim tańczę w @tanieczgwiazdami ? Ja już wiem. Kulturę osobista to chłopina ma bo dał mi na zapoznaniu kwiaty.

Chociaż gwiazda nie może jeszcze zdradzić z kim tańczy, na swoim Instastory przyznała, że jest to zaskakujące połączenie:

Nie mogę Wam naprawdę zdradzić, z kim tańczę ale powiem tak, że jest to trochę zaskakujące połączenie! Wiktor mówi, że bardzo brzydki człowiek, bo już jest zazdrosny.

Damian Kordas przeprowadził się do Warszawy

Damian Kordas także poznał już taneczną partnerkę. Mężczyzna przyznał, że bardzo się cieszy na myśl o tej współpracy. Obecnie poznaje choreografię, którą wykonywać będzie w pierwszym odcinku. Okazuje się jednak, że bardziej niż tańcem Kordas przejmował się chwilową przeprowadzką:

Zostawiłem na chwilkę mój ukochany Wrocław i przeprowadziłem się do Warszawy.  Partnerkę już znam i wiem co będę tańczył jako pierwszy taniec!

Efekty treningów już jesienią.

Zobacz: Wielkie zmiany w życiu Barbary Kurdej-Szatan. Przez „Taniec z gwiazdami” zniknie z „M jak miłość”?

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” jeszcze się nie zaczął, a już chyba wiemy, kto go wygra! Znamy największą gwiazdę tej edycji

 


Damian Kordas - Taniec z gwiazdami, doświadczenia

Damian Kordas - Taniec z gwiazdami, doświadczenia

Damian Kordas - treningi do Tańca z gwiazdami

Damian Kordas - treningi do Tańca z gwiazdami

Damian Kordas - przeprowadzka do Warszawy

Damian Kordas - przeprowadzka do Warszawy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×