Szukaj

Szok! Pierwsza para odpadła z „Tańca z gwiazdami”. A miała być w finale!

Taniec z gwiazdami 10 - kto odpadł?

Reni Jusis, która była typowana na jedną z faworytek 10. edycji Tańca z gwiazdami, odpadła z programu jako pierwsza. Zobaczcie.

Największą gwiazdą 10. edycji Tańca z gwiazdami, obok Barbary Kurdej-Szatan, miała być Reni Jusis. Gwiazda zatańczyła w duecie z Miszą Steciukiem. Chociaż liczono, że to ona będzie gwiazdą kolejnych odcinków, odpadła już na samym starcie.

Zobacz: Taniec z gwiazdami 10. Wszyscy uczestnicy na parkiecie! Tak wystąpiły pary nowej edycji! Kto dostał najlepsze noty?

Taniec z gwiazdami 10 – Reni Jusis odpadła z programu

Reni Jusis i Misza Steciuk mieli cieszyć się z Kryształowej Kuli, tymczasem odpadli już w pierwszym odcinku. Szok i niedowierzanie. Para zatańczyła do romantycznego utworu Adele When we where young. Nic nie wskazywało na to, że nie powiedzie im się. Od jury dostali 22 punkty.

View this post on Instagram

#ReniJusis odpadła z #Tanieczgwiazdani ????

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” jeszcze się nie zaczął, a już wybrano następczynię Justyny Żyły. Faktycznie tańczy aż tak źle?

Jak zareagowali internauci?

Decydujący głos, co do finału, mają jednak widzowie. To oni w głosowaniu wspierają swoich faworytów. W tym odcinku tego poparcia fanów zabrakło piosenkarce. Wielu z jej fanów jednak wyraziło swoje niedowierzanie, na taki wynik głosowania. Nie mogli uwierzyć, że to Reni i Misza odpadli jako pierwsi.

  • Jedyna gwiazda odpadła. Zostały gwiazdki jednego sezonu, widać ze średnia wieku osób oddających głosy jest poniżej 10r.ż
  • Pięknie tańczyli!
  • Niesprawiedliwe. Pięknie tańczyliście
  • Jak to???
  • Serio odpadła?! Co to ma być?!
  • Szkoda, że odpadli.
  • Bez Reni ten program stracił moje zainteresowanie – piszą rozżaleni obserwujący.

Reni Jusis, jak wyglądała?

Reni Jusis, wykonując pierwszy, i jak się okazało, ostatni taniec w programie, wyglądała zjawiskowo. Biała, romantyczna kreacja podkreślała atuty piosenkarki. Głęboki dekolt odsłaniaj zgrabny biust. Gibkie ciało w zwiewnych tkaninach prezentowało się zjawiskowo. Dziewczęca i delikatna. Szkoda, że już dla nas nie zatańczy.

Reni Jusis – kim jest?

Jej przeboje, takie jak Kiedyś cię znajdę czy Zakręcona, doskonale znają miliony Polaków.  Jest piosenkarką, producentką i autorka tekstów. Ma na swoim koncie liczne płyty i jeszcze większe grono fanów.

Zobacz: „Taniec z gwiazdami”: Spot już w sieci, a w nim tańczące pary! Chyba mamy już faworyta![WIDEO]


Reni Jusis, Misza Steciuk - Taniec z gwiazdami 10

Reni Jusis, Misza Steciuk - Taniec z gwiazdami 10

Reni Jusis, Misza Steciuk odpadli z programu, Taniec z gwiazdami 10

Reni Jusis, Misza Steciuk odpadli z programu, Taniec z gwiazdami 10

Reni Jusis, Misza Steciuk odpadli z programu, Taniec z gwiazdami 10

Reni Jusis, Misza Steciuk odpadli z programu, Taniec z gwiazdami 10

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×