Taniec z gwiazdami 10: Kolejni faworyci odpadli z programu! Kto pożegnał się tym razem?

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami 10 już od czterech tygodni cieszy widzów telewizji Polsat. W piątek, 4 października z programem pożegnała się kolejna para. Kto odpadł z programu? Jakie noty od jury uzyskali pozostali uczestnicy? 

Czwarty odcinek Tańca z gwiazdami za nami. Tym razem pary zatańczyły m.in. sambę, passo doble i fokstrota, na parkiecie poruszając się w rytm hitów z lat 80. Jako pierwsi ich występy ocenili członkowie jury Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski.

Ostateczne słowo mieli jednak widzowie, którzy zdecydowali, że z programem pożegnali się Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz.

Zobacz: Taniec z gwiazdami 10: Kolejna para poza programem! Z walki o główną nagrodę odpadli faworyci!

Taniec z gwiazdami 10 – Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz odpadają z programu

Takiego obrotu spraw mało kto się spodziewał. Kabareciarz i jego partnerka chcieli powalczyć o Kryształową Kulę, tymczasem odpadli już w czwartym odcinku. Mężczyzna tańczył z poważną kontuzją nogi, o czym informował już przed startem programu.

Pomimo trudności, Adam stanął do rywalizacji i zatańczył. Ostatecznie zdobył 17 punktów, co umiejscowiło go pod koniec tabeli. Zabrakło mu szczęścia co do głosowania oglądających program i musiał pożegnać się z dalszą rywalizacją. Po ogłoszeniu wyników, Małczyk podziękował swojej tanecznej partnerce, zapewniając, że ta decyzja widzów, nie kończy jego przygody z tańcem.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka oceniła „Taniec z gwiazdami” w Polsacie! Zapowiedziała wielki powrót? [WIDEO]

Taniec z gwiazdami 10 – co wydarzyło się w czwartym odcinku?

W czwartym odcinku programu gwiazdy zatańczyły m.in. sambę, cha chę, passo doble, fokstrota.  Wszystko w rytm przebojów z lat 80., a widzowie mogli usłyszeć znane i lubiane hity z tamtych czasów.

W sędziowskich notach najwięcej punktów otrzymał duet Damian Kordas i Janja Lesar. Tuż za nimi znalazły się dwie pary: Sandra Kubicka i Adam Adamonis, a także Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Pod adresem właśnie tej trójki, jury nie szczędziło komplementów, doceniając staranne przygotowanie i ciekawe choreografie. Najsłabiej zatańczyli Magda Bereda i Kamil Kuroczko, którzy zdobyli tylko 11 punktów.

Punktacja kształtowała się następująco:

  • Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke – 26
  • Damian Kordas i Janja Lesar – 27
  • Akop Szostak i Sara Janicka – 17
  • Sandra Kubicka i Adam Adamonis – 26 
  • Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz – 17
  • Monika Miller i Jan Kliment – 17
  • Ola Kot i Tomasz Barański – 22 
  • Magda Bereda i Kamil Kuroczko – 11 

Dodajmy, że pary zatańczyły choreografie do różnego rodzaju utworów: od skocznych po bardzo romantyczne. Jury bardzo rzeczowo oceniło ich występy. Warto wspomnieć, że wśród publiczności nie zabrakło gwiazd. Występy na żywo oglądał m.in. Dawid Kwiatkowski.

Zobacz: Taniec z gwiazdami: Julia Wieniawa gwiazdą kolejnej edycji? Już wiemy, czy ją zobaczymy


Barbara Kurdej-Szatan - Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan - Taniec z gwiazdami

Monika Miller - Taniec z gwiazdami

Monika Miller - Taniec z gwiazdami

Magda Bereda - Taniec z gwiazdami

Magda Bereda - Taniec z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×