Szukaj

Kto z kim zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”? Tabloid dotarł do listy par! Patrzymy na małżeństwo Szatanów, ale to Monika Miller ma najmocniejszego partnera!

Taniec z gwiazdami 10 wkrótce wystartuje. Gwiazdy poznały już swoich tanecznych partnerów i rozpoczęły treningi. Zobacz, z kim zostały sparowane. 

Taniec z gwiazdami jesień 2019 uczestnicy

Taniec z gwiazdami powróci już jesienią. Gwiazdy uparcie trenują, by już w pierwszym odcinku pokazać dopracowane choreografie. Dzięki nim zyskają nie tylko sympatię jury, ale także będą mogły przekonać do siebie widzów. Chociaż nazwiska uczestników nowej edycji zostały ujawnione, to wciąż nie wiadomo kto z kim zatańczy w parze.

Od dawna mówi się, że partnerem Barbary Kurdej-Szatan będzie Jan Kliment, zaś nauczycielką jej męża zostanie Lenka Klimentowa. Jak donosi Super Express, tylko w połowie jest to prawdą. O ile Rafała Szatana szkolić będzie wspomniana tancerka, o tyle dla jego żony przewidziano innego kandydata:

Jej parą został Jacek Jesche – czytamy w tabloidzie.

Z kim więc zatańczy trzykrotny zwycięzca Tańca z gwiazdami? Na parkiecie podobno towarzyszyć mu będzie Monika Miller. To jednak niejedyne informacje, do których udało się dotrzeć dziennikarzom. Według ich ustaleń, Ola Kot zatańczy z Tomkiem Barańskim, a Ruda z zespołu Red Lips z Rafałem Maserakiem.

Kolejne pary to:

  • youtuberka Magda Bereda z Kamilem Kuroczko,
  • kucharz Damian Kordas z Janją Lesar,
  • kabareciarz Adam Małczyk z Hanią Żudziewicz – donosi tabloid.

W programie pojawić się ma jeszcze trzech nieznanych dotąd tancerzy. To z nimi podobno zostali sparowani: Sandra Kubicka, Reni Jusis oraz zawodnik MMA Akop Szostak.

Ola Kot zatańczy z Tomkiem Barańskim

W środowe południe potwierdzono pierwszą z informacji, którą wcześniej przekazał Super Express. Na oficjalnym profilu na Instagramie opublikowano filmik, który ujawnił tanecznego partnera Oli Kot:

To już oficjalne! Ola kot zatańczy z Tomaszem Barańskim.

Czy pozostałe typowania także się sprawdzą? O tym przekonamy się w najbliższym czasie.

Zobacz: Wielkie zmiany w życiu Barbary Kurdej-Szatan. Przez „Taniec z gwiazdami” zniknie z „M jak miłość”?

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” jeszcze się nie zaczął, a już chyba wiemy, kto go wygra! Znamy największą gwiazdę tej edycji


Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie największą gwiazdą Polsatu wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie największą gwiazdą Polsatu wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wystąpią w Tańcu z gwiazdami

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wystąpią w Tańcu z gwiazdami

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×