Szukaj

„Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

Zdjęcie (1) „Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

[1/10] Damian Kordas - Agent Gwiazdy 4

Zdjęcie (2) „Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

[2/10] Damian Kordas – Influencer Roku 2018, gala magazynu JOY

Zdjęcie (3) „Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

[3/10] Damian Kordas – Elle Style Awards 2018

Zdjęcie (4) „Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

[4/10] Magda Bereda - nowa fryzura

Zdjęcie (5) „Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

[5/10] Magda Bereda w długich włosach

Zdjęcie (6) „Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

[6/10] Magda Bereda do niedawna miała długie włosy

Zdjęcie (7) „Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

[7/10] Monika Miller - gala Płyta Rocku Antyradia 2019

Zdjęcie (8) „Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

[8/10] Monika Miller - premiera kolekcji PLNY LALA x SpongeBob

Zdjęcie (9) „Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

[9/10] Reni Jusis - Opole 2019

Zdjęcie (10) „Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

[10/10] Reni Jusis - Opole 2019, próby

×